reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition
Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition

Karşınızda 10 GB RAM ile sınırları zorlayan Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition

Xiaomi kısa süre önce beklenen Mi Mix 3’ü tanıttı. Ancak buna ek olarak 10 GB RAM ile fark yaratan Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition modeli de görücüye çıkartıldı.

Uzun süredir gündemde olan Xiaomi Mi Mix 3, sonunda resmi olarak karşımızda bulunuyor. Tüm detaylarına aşağıdaki haberimizden ulaşabileceğiniz telefon, 2018’in en çok dikkat çekenleri arasında yer alıyor. Sürgülü / kızaklı yapısıyla yeni dönemin en önemlilerinden olacak telefon, çok özel bir sürüme de sahip. Aynı etkinlik kapsamında lanse edilen Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition, firmanın Mi Mix ailesine eklediği en özel modellerinden. Bu versiyon, normal Mi Mix 3’ten farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. 10 GB RAM’i ilk olarak burada detaylandırdığımız Black Shark Helo ile karşımıza çıkaran firma, bu modeliyle bir kez daha sınırları zorluyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition

Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition

Seramik gövdeli bu özel versiyon tahmin edebileceğiniz üzere normalden daha pahalıya satılıyor. 10 GB RAM + 256 GB depolamalı bu versiyon için kişilerin yaklaşık olarak 720 dolar ödenmesi gerekiyor. Bu versiyonun her yerde satışa çıkarılmayacağı tahmin ediliyor.

İlginizi çekebilir

Model için çıkan son videolardan