reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home Avengers

Spider-Man Far From Home fragmanındaki Avengers ipucu

Yaz aylarında vizyona girecek olan Spider-Man Far From Home ilk fragmanıyla geçtiğimiz günlerde boy gösterdi. Bu tanıtımda yer alan Avengers kulesi detayı ise yeni ihtimaller doğurarak kafalarda soru işaretleri yarattı.

Spider-Man Far From Home filmi Avengers Endgame sonrasında vizyona girecek olmasına rağmen yaşananlara dair hiçbir detay içermiyor. Hatta olayların hangi zaman diliminde yaşandığını anlamak bile imkansız. Fragman sanki Marvel Sinematik Evreni’nden bağımsız bir zaman diliminde geçiyormuş gibi hissettiriyor. Elbette SHIELD, Nick Fury ve Happy Hogan gibi detaylar bu bağlantıyı sağlıyor. Fakat bunun dışında, sadece fonda gördüğümüz enteresan bir detay daha var.

Hatırlarsanız Avengers kulesi bir zamanlar oldukça önemli bir yere sahipti. The Avengers’ta karşımıza çıkan bu bina daha sonra önemini giderek kaybetti. Spider-Man Homecoming’de de satıldığını öğrenmiştik. Spider-Man Far From Home fragmanında ise bu binanın yeniden inşa edilmesine şahit oluyoruz. Peki binanın yeni sahibi kim? İşte bu noktada sayısız ihtimal gündeme geliyor. Herkesin görmek istediği ihtimal ise Oscorp. Bu sayede Norman Osborn ve dolayısıyla Green Goblin evrene dahil olabilir. İkinci ihtimal ise Baxter Building. Bu da Fantastic Four demek. Henüz Fantastic Four ekibinin hakları Marvel’a geçmedi. Fakat Disney ve Fox birleşmesinden sonra bu da mümkün. Diğer ihtimaller ise Spider-Man Homecoming’de televizyonda gördüğümüz Damage Control ve Octavius Industries. Bakalım Avengers kulesinin yeni sahibi bu ihtimallerden hangisi olacak?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home ilk fragman