reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A8s

Ekrana entegre ön kameralı Samsung Galaxy A60 hakkında önemli detaylar

Samsung‘un tam dokuz farklı modelden oluşan 2019 Galaxy A ailesi detaylanıyor. Bu sefer Galaxy A60 hakkında yeni bilgiler var.

2019 Samsung Galaxy A ailesi A10, A20, A30, A40, A50, A60, A70, A80 ve A90 modellerinden oluşuyor. Bu ailenin orta seviyesinde yer alan Galaxy A60, yeni bilgiler ile gündemde yer alıyor. Söylendiği kadarıyla telefon nisan ayında resmi olarak geliyor. Bünyesinde entegre ön kameralı Infinity O ekran yer alacak denilen telefon, gücünü Exynos 9610 işlemciden alabilir gibi duruyor. Bazı pazarlarda Galaxy A8s Lite olarak gelebileceği belirtilen modelin, ailenin geri kalanıyla beraber Çin’de tasarlandığı söyleniyor. Yani direkt olarak bu pazarın dinamiklerine göre oluşturulan telefon, ilginç olacak gibi görünüyor. Bu arada bu modelde altındakilerle beraber LCD panel kullanılıyor. Firmanın üstteki modellerini ise AMOLED ekran üzerine kurulduğu söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A ailesi büyük ses getirecek

Firmanın Galaxy A90, Galaxy A70 ve Galaxy A50 modellerine ekrana entegre parmak izi sensörü koyacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Burada optik sensörlerin kullanılacağı biliniyor. Firma ultrasonik sensörleri ise 20 Şubat tarihinde tanıtılacak Galaxy S10 ailesine bırakıyor. Ultrasonik sensörler çok daha iyi çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın modellerde yer alacak denilen One UI arayüz yapısı