reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix, Stranger Things 4 sezon

Netflix, Stranger Things 4. sezon için yeni fotoğraflar paylaştı

Netflix bugün Stranger Things 4 sezon için yeni fotoğraflar paylaştı. Yeni sezon fanlar tarafından merakla bekleniyor.

Stranger Things 4 sezon 1. kısım 27 Mayıs’ta ve 2. kısım 1 Temmuz’da yayında olacak. İşte bugün bu yeni sezondan yukarıdaki galeride göz atabileceğiniz çok sayıda fotoğraf yayınlandı. Bu fotoğraflar içinse şu aktarıldı: “Netflix, Stranger Things’in iki kısım halinde yayınlanacak olan dördüncü sezonundan Eleven, (Millie Bobby Brown), Joyce Byers (Winona Ryder), Dustin Henderson (Gaten Matarazzo) Lucas Sinclair (Caleb McLaughlin) ve Erica Sinclair (Priah Ferguson) gibi karakterlere yer veren ilk görselleri paylaştı.”

Peki yeni sezonda bizi neler bekliyor? Firmadan konu hakkında gelen resmi açıklama şöyle: “Hawkins’e korku, dehşet ve yıkım getiren Starcourt Savaşı’nın üzerinden altı ay geçmiştir. Savaşın sonuçlarıyla cebelleşen dostlarımız ilk kez birbirinden ayrı düşmüştür. Üstelik lise hayatının zorluklarıyla uğraşmak da işlerini hiç kolaylaştırmaz. Bu hassas dönemde ortaya çıkan doğaüstü yeni ve korkunç bir tehdit, dehşet verici bir gizemi beraberinde getirir. Bu gizem çözüldüğü takdirde Baş Aşağı Dünya kâbusu nihayet son bulabilecektir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5. sezonu ile ekranlara veda edeceği de açıklanan Stranger Things için oyuncu kadrosuna yeni katılan isimler ise tam olarak şunlar: Jamie Campbell Bower (Peter Ballard), Joseph Quinn (Eddie Munson), Eduardo Franco (Argyle), Sherman Augustus (Lt. Colonel Sullivan), Mason Dye (Jason Carver), Nikola Djuricko (Yuri), Tom Wlaschiha (Dmitri), Myles Truitt (Patrick), Regina Ting Chen (Ms. Kelly), Grace Van Dien (Chrissy), Logan Riley Bruner (Fred Benson), Logan Allen (Jake), Elodie Grace Orkin (Angela), John Reynolds (Officer Callahan), Rob Morgan (Chief Powell), Amybeth McNulty (Vickie) ve Robert Englund (Victor Creel)

Stranger Things 4 sezon yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi