reklamı kapat

POPÜLER

Marvel

Avengers Endgame’de Marvel kahramanları Thanos’a karşı [İzle]

Marvel stüdyolarının on yıllık çalışmasının eseri olan Avengers Endgame filminin heyecan uyandıran sahneleri bir bir internet dünyasındaki yerini alıyor. Yüksek kaliteli hali paylaşılan son sahne Avengers’ın Thanos’a karşı mücadele verdiği heyecan dolu anlar oldu.

Avengers Endgame’de asıl hikaye kahramanlarımızın zaman yolculuğunun mümkün olduğunu fark etmesi ve bunun için bir çözüm bulmasıyla başladı. Hemen ardından kapsamlı bir plan yapıldı ve geçmişe dönülerek sonsuzluk taşları teker teker toplandı. Yeniden sonsuzluk eldiveni yapılarak Thanos‘un gerçeklikten sildiği herkes Hulk sayesinde hayata döndürüldü. Fakat gelecekte yaptıklarının boşa çıkacağını fark eden 2014’ün Thanos’u Nebula yardımıyla günümüze geldi ve büyük mücadele asıl o zaman başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel kahramanları vs Thanos mücadelesi

Başlangıçta Iron Man, Captain America ve Thor üçlüsünün sırtlandığı mücadele, yapılanların işe yaradığının anlaşılmasıyla büyüdü. Gerçeklikten silinen tüm kahramanlar Avengers üssüne topladı. Böylece on yıldır inşa edilen Marvel dünyasının tüm kahramanları bir araya geldi. Mjolnir’i kaldırabilen Captain America’nın en efsane “Avengers Assemble” komutuyla büyük mücadele başladı. Fakat işi zorlaştıran Thanos’un yanında Black Order‘ın yanı sıra devasa ordusunu da getirmiş oluşu oldu. Böylece Marvel Sinematik Evreni’nin en zorlu mücadelelerinden birine şahit olduk. Bu keyifli anlar artık internet dünyasında oldukça kaliteli bir şekilde seyredilebiliyor. Siz de arzu ederseniz Avengers ekibinin Thanos’a karşı ölüm kalım mücadelesi verdiği o anları haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.