reklamı kapat

POPÜLER

2020 Ford Mustang55
Muscle Car

Yıl dönümüne özel üretim; 2020 Ford Mustang55

Avrupa pazarına girişinin yıl dönümü amacıyla üretimi gerçekleştirilecek olan 2020 Ford Mustang55, kendine has ufak dokunuşlarla meraklılarıyla buluşacak.

Sadece sınıfının değil otonom dünyasının en ikonik isimlerinden birisi olan Ford Mustang, geride bıraktığı her dönem içerisinde farklı kilometre taşlarıyla gündeme geliyor. Markanın bu yıl dönümlerini es geçmeme konusundaki özeni de artık bir gelenek haline gelmiş durumda. Geride bıraktığımız dört yıllık süre içerisinde sınıfının en çok satan modellerinden birisi olan bu ikon için yapılan yeni kutlama, 2020 Ford Mustang55 modelini karşımıza çıkartıyor. Avrupa pazarına girişin 55. yıl dönümü amacıyla geliştirilen modele iki farklı gövde tipiyle sahip olmak mümkün. Önümüzdeki aydan itibaren başlayacak satışlar, meraklılarını mutlu edecek motor dinamikleri üzerine şekilleniyor.

Muscle Car

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fark yaratan noktalarıyla 2020 Ford Mustang55

Fastback ve Convertible olarak satışa sunulacak olan Mustang55 versiyonlarının kaputunun altında bizleri büyük hacimli makine karşılıyor. 5.0 litrelik V8 makinenin ailenin diğer üyelerinde olduğu gibi yaklaşık 450 beygirlik güçle hizmet ettiğini görüyoruz. Ford, şanzıman ayağında ise 6 ileri manuel ile birlikte 10 ileri otomatik üniteyi kullanıcıların tercihine bırakacak. Modelin fark yaratan tasarım noktaları ise tavan ve gövde panellerindeki ufak dokunuşlar üzerinden şekilleniyor. standart olarak 19 inçlik jant setinin sunulduğu Mustang55’in kokpitinde ise karbon fiber görünümlü konsol, Alcantara ve derinin karışımı olan koltuk döşemeler geliyor.