reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone X Plus
Apple iPhone X Plus
Apple iPhone X Plus

Apple iPhone X Plus’ı almayı düşünenleri mutlu edecek detay

Teknoloji devi Apple, 2018 iPhone modellerini tanıtmak için artık gün sayıyor. Resmi olarak eylül ayında gelecek aile, iPhone X Plus’ı almayı düşünenleri mutlu edecek bir detay ile gündemde bulunuyor.

Artık bildiğiniz üzere Apple‘dan 2018’de üç yeni iPhone geliyor. Bunların OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, OLED ekranlı iPhone X Plus ve LCD ekranlı 6,1 inç iPhone 9 olacağı biliniyor. Bu yeni modeller arasında en çok beklenen cihazların başında iPhone X Plus yer alıyor. Çünkü büyük ele sahip kişiler iPhone X‘u oldukça ufak buluyor. Bu yüzden birçok kişiyi memnun edecek 6,5 inç ekranlı model, diğer Plus telefonlar gibi yatay arayüz moduna da destek veriyor. iPhone X’da olmadığı için çok eleştirilen bu mod, biliyorsunuz arayüzü daha kullanışlı hale getiriyor. Bu modele geçmeyi düşünen iPhone 6 Plus, iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus kullanıcıları için güzel duran destek, iOS 12’nin son sürümünde açıkça görünüyor.

Apple iPhone X Plus
Apple iPhone X Plus

2018 Apple iPhone’ların fiyatları nasıl olacak?

Değişmeyen tahminlere göre ikinci jenerasyon iPhone X 800-900 dolar, iPhone X Plus 900-1000 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone 9 ise 600-700 dolar seviyesinde karşımıza çıkacak. Dolar kuru nedeniyle Türkiye‘de çok pahalı hale gelen telefonlar, maalesef birçok kişi için çok uzakta yer alıyor.

İlgili Video

Şirketin son tablet modeli