reklamı kapat

POPÜLER

Milyonerleri bile fakir hissettiren fiyatıyla Rezvani Tank Türkiye’de [Video]

Geçtiğimiz yıl tanıtılan ve uzun süre gündemi meşgul eden Rezvani Tank, bir süre de Türkiye’deki kullanıcıların gündeminde olacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz yılın otomobil dünyasındaki akılda kalıcı isimlerinden birisinin Rezvani Tank olduğuna hiç şüphe yok. Amerika merkezli üreticinin balistik zırh, gaz maskesi ve gece görüş desteği gibi askeri araç niteliklerinden transfer ederek geliştirdiği bu canavar, sahip olduğu karakterle de hafızalarımızda yer edindi. Kendine has tasarımıyla örneğine pek fazla rastlamadığımız bir yapıyı barındıran Tank, ilk versiyonunun ardından sırasıyla Military Edition ve X gibi farklı versiyonlarla da bu süreçte tüm dünyanın karşısına çıktı. Standart versiyonu üzerinden yurt dışında 178.000 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip olan Rezvani Tank, Türkiye’deki kullanıcılar için de artık tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alıyor. Çevrimiçi bir satış sitesi üzerinden açılan ilanıyla karşımıza çıkan otomobil için talep edilen rakam da kendisi gibi eşine pek az rastlayabileceğimiz hane sayısını barındırıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bekleme süresi var

İstanbul‘un Kadıköy ilçesinde yer alan bir galerinin açtığı ilana baktığımızda gözümüz ister istemez ilk olarak fiyata takılıyor. Sipariş üzerine 4 ile 6 ay aralığında tedarik edileceği bilgisiyle birlikte öne çıkan bu kısımda tam tamına 7.895.000 TL gibi bir etiket belirlenmiş durumda. B6 ve B7 seviyesi zırh seçeneklerine ek olarak üzerinde opsiyonel donanımların da yer aldığı modelin ne denli ilgi talep göreceğiyse merak konusu. Bu versiyonunda 6.4 litre hacimli sekiz silindirli bir makine sahip olan Rezvani Tank, 500 beygirlik güçle asfalta iniyor. Military Edition versiyonunudaysa otomobili 707 beygir güç üreten Hellcat V8 motorla almanın da mümkün olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu vesileyle yurt dışı rakamlarının 295.000 dolardan başladığını da belirtmeden geçmeyelim. Tank ile ilgili merak ettiğiniz detaylara buradan ulaşabilirsiniz.