reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon bölümlerinde cehenneme gidecek karakter

Lucifer 5. sezon bölümlerinin çekimleri devam ederken Netflix dizisinin setinden yeni bir fotoğrafla beraber cehennemi ziyaret edecek karakter müjdeleniyor.

Sabırsızlıkla beklenen Netflix dizisi Lucifer 5. sezon çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. 4. sezon finalinde cehenneme dönmek zorunda kalan Lucifer’ın ardından yeni sezonda kahramanlarımızın nasıl bir araya geleceği merak ediliyordu. Çekimler sırasında setten paylaşılan fotoğraflar ve oyuncuların açıklamaları bu konuda hayranlara ipucu veriyor. 5. sezon ile final yapacak olan dizinin setten paylaşılan yeni fotoğrafı, Amenadiel karakterine hayat veren D.B. Woodside‘dan geliyor. EW ile özel olarak paylaşılan bu fotoğrafta Amenadiel adeta bir korku panayırını ziyaret etmiş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon bölümlerinde Amenadiel cehennemi ziyaret ediyor

Cehennem ziyaretinden bir kare olduğu belirtilen bu fotoğrafta Amenadiel’in acil bir mevzu için kardeşini görmesi gerektiği kaydediliyor. D.B. Woodside yaptığı açıklamada “Kesinlikle cehenneme gidecek. Dünya’da Amenadiel’in tek başına halledemediği bir şeyler oluyor.” diyor. Amenadiel’in Dünya’daki macerası başladığından bu yana farklı farklı konularda Lucifer’a danıştığını biliyoruz. Ancak cehennemi ziyaret edecek kadar acil nasıl bir durum baş gösterecek merak konusu. Zira daha ilk sezonda Amenadiel’in cehennemden ne denli nefret ettiğini öğrenmiştik. Woodside da bu sözleri onaylarcasına “Dünya’da Amenadiel’i cehenneme gitmeye ikna edecek kadar kötü bir şeyler oluyor olmalı. Cehennemi ziyaret edebilmesi için inanılmaz güç bir durum hatta ahiretlik bir durum olmalı.” diyor.

Cehennemde zamanın ne kadar hızlı geçtiğini de hatırlatan Woodside, Amenadiel’in oğlunu bırakıp gitmesi için sağlam bir sebep olması gerektiğini kaydederken “Benim tahminim Charlie ile alakalı bir durum olabilir. Oğlunu korumak için tek çare olarak görmüş olabilir.” diyor.

Lucifer 5. sezon 2020’de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Şimdilik tam tarihi açıklanmayan yeni sezon 8+8 bölüm olmak üzere iki kısımda yayınlanacak.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Kasım 2019 ajandası