reklamı kapat

POPÜLER

Angelina Jolie The Eternals

Marvel’ın yeni projesi The Eternals’ta Angelina Jolie söylentileri

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame sonrası projelerinden The Eternals yeni söylentilerle gündeme geliyor. Bu sefer iddiaların odağında Angelina Jolie yer alıyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse The Eternals serisi milyonlarca yıl öncesinde geçiyor. Celestials olarak bilinen kozmik canlıları yakından tanımamızı sağlayacak bir proje olacak. Onlar insanlar üzeridne çeşitli deneyler yapıyor. İnsanların genetiklerinde yaşanan ciddi değişiklikle birlikte süper güçlere sahip canlılar ortaya çıkıyor. Bu süper güçlü canlılar Eternals olarak anılıyor. Onların deforme olmuş versiyonu ise Deviants olarak adlandırılıyor. Fakat asıl hikaye Ikaris ve insanlarla beraber olmayı tercih eden Sersi’nin aşkı etrafında şekillenecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Marvel stüdyoları yakın gelecekte seyredeceğimiz The Eternals filmi için Angelina Jolie ile görüşmeye başladı. Oscar Ödüllü oyuncunun hangi karaktere hayat vereceğine dair herhangi bir detay verilmiyor. Fakat Marvel stüdyolarının pek tanınmayan bu projesine oyuncu arayışının Angelina Jolie ile başlaması fazlasıyla umut vadediyor. The Eternals’ta yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosu görmemiz fazlasıyla olası. Üstelik Jolie’nin daha önce Disney stüdyolarıyla çalıştığını da biliyoruz. Maleficent sonrasında Disney ailesinde yer alan Marvel ile çalışmaya evet deme ihtimali yüksek.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı