reklamı kapat

POPÜLER

The Eternals

Marvel stüdyolarının enteresan The Eternals açıklaması

Marvel stüdyolarının dikkat çeken yeni projelerinden biri The Eternals. Merakla beklenen bu yapıma dair yeni bir açıklama yapıldı. Böylece filmin hangi zaman diliminde geçeceği de netlik kazanmış oldu.

İsterseniz önce The Eternals’la ilgili bildiklerimizi hatırlayalım. Proje duyurulduğunda bu yapımın çok uzun zaman öncesini konu edeceği açıklanmıştı. The Eternals filminin Celestials olarak bilinen kozmik canlıları yakından tanımamızı sağlayacağını biliyoruz. Çünkü Celestials, insanlar üzerinde çeşitli deneyler yapıyor. Bu deneyler insanoğlunun genetiğinde büyük değişikliklere yok açıyor ve süper güçler kazanmalarını sağlıyor. Bu yeni türe Eternals deniyor. Onlar gibi yetenekli olmalarına rağmen deforme olan bir grup daha bulunuyor. Bu grup da Deviants olarak adlandırılıyor. Hatta Thanos’un da Deviant olduğu biliniyor. Buna rağmen filmin asıl hikayesinin Ikaris ve insanlarla beraber olmayı tercih eden Sersi’nin aşkı etrafında şekilleneceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Heyecan yaratan The Eternals açıklaması

São Paulo’da düzenlenen Comic Con Experience CCXP ile birlikte Marvel stüdyoları The Eternals’ın hakkında yeni detaylar açıkladı. Marvel’ın başındaki Kevin Feige’nin açıklamasına göre film 7000 sene öncesini anlatarak başlayacak. Böylece Marvel Sinematik Evreni’nin derinliklerine gideceğimizi söyleyebiliriz. Kevin Feige aynı zamanda The Eternals’ın şimdiye kadar çektikleri filmlerden hiçbirine benzemediğini ifade etti. Bu farklılığın beyaz perdeye nasıl yansıyacağı büyük merak konusu. The Eternals filmini 6 Kasım 2020‘de izleyeceğiz. O zamana kadar yeni detayların ortaya çıkmasını bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Black Widow filminin ilk fragmanı