reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8, Galaxy S8, Galaxy S8+ One UI

Samsung Galaxy S8, S8+ ve Galaxy Note 8 sahiplerini sevindirecek gelişme

Samsung Galaxy S8, S8+ ve Galaxy Note 8 modellerinin yeni tanıtılan One UI yeni arayüz yapısını alıp almayacağı konusunda sevindiren bir gelişme yaşandı.

Samsung’un yeni arayüz yapısı One UI, sadece Galaxy Note 9, Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerine verilecek haberleriyle gündemde yer alıyordu. Haklı olarak bu duruma Galaxy S8, S8+ ve Galaxy Note 8 sahipleri oldukça üzüldü ve sinirlendi. Çünkü biliyorsunuz bu cihazlar halen çok güçlü donanımlara sahip. Ancak çok kısa süre önce bu can sıkan konuda müjdeli haber verildi. Üst düzey bir şirket yetkilisinin açıklamasına göre yeni arayüz One UI, kesin olarak Galaxy S8, S8+ ve Galaxy Note 8 modellerine de geliyor. Milyonlar kişiyi mutlu eden bu detay, kişileri resmi olmayan yöntemlerden kurtaracak gibi görünüyor. Android 9.0 Pie temelli arayüzün 2019’un başında geleceği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S8, S8+ ve Galaxy Note 8, One UI ile daha kullanışlı hale gelecek

Hatırlamak adına One UI, üzerinde uzun zamandır çalışılan bir arayüz yapısı. Katlanabilir telefonlar odağında hazırlan bu arayüz, çok daha sade bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Büyük ekranların getirdiği zorluklara özel hazırlanan bu arayüz, bu açıdan birçok önemli içeriği ekranın üzerinde değil daha kolay erişilen orta ve alt bölümüne topluyor. Yuvarlatılmış tasarım öğeleriyle donatılan One UI, oldukça temiz görünüyor.

İlginizi Çekebilir

İşte firmanın ilk katlanabilir akıllı telefon modeli