reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Heyecanla beklenen Samsung Galaxy S10 hakkında dikkat çekici ayrıntı

Samsung Galaxy S10’un gelişmiş devre kartlarıyla geleceği ortaya çıktı. Şirkete yakın kaynaklar gelişmiş devre kartlarının Exynos işlemcili Samsung Galaxy S10 modellerinde yer alacağını söylüyor. SLP (Substrate Like PCB) devre kartlarının çipleri daha sıkı bir şekilde topladığı ve daha ufak alan sağladığı ifade ediliyor.

Samsung’un böyle bir teknolojiyi kullanarak daha fazla pil kapasitesini sunması mümkün görünüyor. Samsung bu sene Galaxy S9, S9 + ve Galaxy Note 9 ile birlikte sadece SLP devre kartları üretmeye başladı, ancak sadece Exynos versiyonlarında.

Galaxy S10 kamerasıyla fark yaratacak

Ailenin en üstü için hazırlanan üçlü kamera sistemi “12 megapiksel, 16 megapiksel ve 13 megapiksel” kurulumunu kullanıyor. 12 megapiksel kameranın piksel boyutu 1.4um olarak görünürken, diğerlerinde ise 1um değeri karşımıza çıkıyor. Ayrıca 12 megapiksel kamerada F1.5 / F2.4 değişken diyafram kullanılırken, 16 megapiksel kamerada F1.9, 13 megapiksel kamerada ise F2.4 diyafram değeri yer alıyor. 12 megapiksel ve 13 megapiksel kameralara optik görüntü sabitleme koyduğu belirtilen firmanın, 12 megapiksel kamerayı normal, 16 megapiksel kamerayı geniş açı, 13 megapiksel kamerayı ise telefoto (Yakınlaştırma) olarak planladığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S10 ailesi ne zaman tanıtılacak?

Galaxy S10 ailesinin şubat veya en geç mart ayında görücüye çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni modelleri Mate 20 ailesinin karşısına çıkacak