reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen T-Cross

Tanıtım öncesi son parça; Volkswagen T-Cross, dış tasarımıyla fark yaratacak [Video]

Hafta içerisinde tüm dünyanın karşısına çıkartılacak olan Volkswagen T-Cross, renkli tasarım parçalarıyla sınıfının gerekliliklerini karşılıyor.

Resmi kaynaklar tarafından uzun süredir devam ettirilen ipucu verme sürecinin ardından Volkswagen T-Cross için artık sona geldik diyebiliyoruz. Bu hafta içerisinde düzenlenecek olan etkinlikle birlikte tüm detaylarıyla karşımıza olacak olan otomobil, SUV ürün gamının en alt noktasındaki yerini alacak. Kullanıcıların var olan ilgisinden ötürü ciddi bir boyut kazanan rekabete yepyeni bir isim ve karakterle dahil olmasını beklediğimiz T-Cross, bildiğiniz üzere Polo ile altyapı kardeşi olarak asfalta inecek. Bu zamana kadar gönderilen ipucu videolarında özellikle dış bölüm olarak kamuflajın hakim olduğu otomobilin bu kez önemli noktalarını net bir şekilde görebiliyoruz. Özellikle arka bölümündeki ışıklandırma ve diğer tamamlayıcı etmenlerle fark yaratacağı net bir şekilde görülen T-Cross, Citroen C3 Aircross örneğinde olduğu gibi “dikkat çekme” felsefesini renkli karakteriyle süsleyebilir.


25 Ekim’de sahnede

20 saniye gibi bir zaman üzerinden karşımıza çıkan videoda dikkatimizi çeken noktaların başında bahsettiğimiz gibi dış bölüm geliyor. R-Line donanım paketinin ızgaraya işlenmiş rozeti üzerinden gösterildiği detaylarda, tampona entegre edilmiş ışıklandırma grubu kenara yazdığımız noktalardan birisi oluyor. Arka bölümle ilgili gösterimi yapılan C formlu LED stop tasarımı ve hakim kılınan siyah bölüm de yapının önde gelen elemanlarından birisi olacak. Rakiplerine cevap verebilmesi adına oldukça zengin kişiselleştirme seçeneği sunması gereken T-Cross, bunu da çift renk gövde ile cevapsız bırakmayacağını göstermeye başladı. Sadece ön tekerlekten çekişli olarak satın alınabilecek olan modelin motor bölümünde Polo’da gördüğümüz seçenekleri birebir şekilde görmeyi bekliyoruz. Önümüzdeki saatlerde sıcak gelişmeleriyle tekrar karşımıza çıkması muhtemel olan Volkswagen T-Cross ile ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.