reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen T-Cross

Volkswagen Polo tabanlı T-Cross’tan tanıtım öncesi kokpit ipuçları [Video]

Örtülerinden kurtulması için önümüzde üç hafta gibi bir süresi kalan Volkswagen Polo tabanlı SUV T-Cross, iç dünyasından mesaj vermeye başladı.

Kendisinden son olarak ağustos ayı içerisinde haber aldığımız Volkswagen T-Cross için artık son dönemeçler diyebiliyoruz. Polo ile altyapı kardeşi olarak ailenin en küçük SUV modeli rozetini takmaya hazırlanan araç bu ay içerisinde sahneye çıkacak. 25 Ekim‘de düzenlenecek özel bir etkinlikle tüm dünyanın karşısına çıkartmaya hazırlandığı modelinden artık daha net ipuçları gönderen Volkswagen resmi kaynakları, merak edilen kokpiti de sürece dahil etmeye başladı. Polo’dan alışık olduğumuz donanım ve iç dünya üzerine şekilleneceğine dair artık elimizde daha net bilgilerin olduğu otomobilde ilk adım olarak dijital ekranlar ve Beats’in premium ses siteminin öne çıkartıldığını görüyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zengin donanım mesajı

Yeni jenerasyon Polo ile birlikte binek segmentin en alt noktasına kadar inen dijital sürücü ekranı, beklediğimiz gibi T-Cross’dan da esirgenmemiş durumda. Paylaşılan videoda kablosuz akıllı telefon şarjı gibi artık günümüz gereklilikleri arasında yer alan parçadan da gösterim yapan Volkswagen, zengin donanıma da bir gönderme yapıyor aslında. Günümüz modellerinde yer alan elektrik destek asistanlarının da yine otomobilde yer alması bizi şaşırtmayacak noktalardan olacak. Geçtiğimiz süreçte; 1.0 litrelik üç silindirli, 1,5 litrelik dört silindirli benzin ve 1,6 litrelik TDI dizel gibi motor seçeneklerine sahip olacağı da resmiyet kazanan T-Cross ile ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.