reklamı kapat

POPÜLER

iPad için Illustrator

iPad için sevindiren Illustrator müjdesi geldi!

iPad için Photoshop‘un kullanıma sunulması sonrasında beklenen bir müjdeli haber daha geldi. Adobe sevindiren bir Illustrator müjdesi verdi.

Vektör tasarım için çok uzun yıllardır hayatımızda olan Illustrator, 2020’de iPad için de çıkıyor. Henüz erken geliştirme aşamasında yer alan yeni 2020 başında çıkmayacağı aktarılan uygulama, beklendiği gibi Apple Pencil desteğiyle yolda bulunuyor. Tasarımcıları fazlasıyla memnun edecek uygulama, masaüstündeki ana özellikleriyle indirmeye sunulacak deniyor. İndirmesi ücretsiz, kullanması ise Creative Cloud aboneliği ile olacak Illustrator, şu an masaüstü sürümüyle tasarım dünyasında en çok tercih edilen çizim uygulamaları arasında yer alıyor. Bu uygulamanın gelecek olması, iPad için hali hazırda sunulan diğer vektör uygulamaları içinse kötü görünüyor. Ancak biliyorsunuz rekabet her zaman kullanıcıların yararına oluyor. Bu açıdan çeşidin artması sevindiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPad için Photoshop kadar Illustrator da çok önemli

Ancak firmanın iOS ekosistemi için bir uygulaması daha bulunuyor. Bu uygulamanın adı Aero. Bir artırılmış gerçeklik tasarım uygulaması olan Aero, ücretsiz olarak sunuluyor ve kodlama olmadan AR içerikleri hazırlanmasına imkan tanıyor. Direkt olarak buradan indirilebilen uygulama, iPad ve iPhone’larda çalışıyor. Photoshop katmanları ve 3D dosyalar ile ilginç içeriklerin üretebildiği uygulama, ilginç görünüyor. Maya ve C4D ile çalışabilen uygulama, tasarımcıları memnun edecek gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Çok özel iPhone 11 Pro modelleri