reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPad Pro Face ID
Apple iPad Pro Face ID
Apple iPad Pro Face ID
Apple iPad Pro Face ID
Apple iPad Pro Face ID
Apple iPad Pro Face ID
Apple iPad Pro Face ID

Yüz tanıyabilen ince çerçeveli iPad Pro için yeni konsept [Galeri]

Teknoloji devi Apple‘ın bu yıl Face ID‘li ve ince çerçeveli bir iPad Pro‘yu lanse etmesi bekleniyor. Merak edilen bu model için hazırlanan konsept çalışmalar da artıyor.

Advertisement

Apple çok uzun süredir bir Face ID‘li iPad Pro ile gündeme geliyor. iOS 11.3 içerisinde Modern iPad olarak geçen bu ürün, iOS 12’de yapılan değişikliklerle de geldiğini müjdeliyor. İşte bunu yeni modeli hayal eden tasarımcılar, gerçekten güzel örnekler çıkarmaya devam ediyor. Bunlardan birisine imza atan tasarımcı Alvaro Pabesio, yeni model için heyecanı artırıyor. Bünyesinde Touch ID parmak izi sensörü yer almayacağı için ince çerçevelerle gelecek tablet, dediğimiz gibi Face ID teknolojisine sahip olacak. Face ID’nin arkasında yer alan TrueDepth kamera sistemini bir çentikle değil gövdeye entegre şekilde tasarlayan Pabesio, oldukça olası bir model hazırlamış durumda. Arkasında 12 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alan konsept iPad Pro, bu sayede iPad’e “Portre” modunu getiriyor. Çoklu pencere olayına da yeni bir soluk getiren konsept, uzay grisi bir arka bölümü de gözler önüne eriyor. iPad ailesinde daha önce görmediğimiz bu detay, gerçekten güzel duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Face ID’li Apple iPad Pro ne zaman gelecek?

Tabletin üç yeni iPhone ile beraber eylül etkinliğinde tanıtılabileceği konuşuluyor. Şirketin buna ek olarak uygun fiyatlı MacBook Air modelini de yılın ikinci yarısında tanıtması bekleniyor.

İlgili Video

Yeni tablet bu teknoloji üzerine kurulacak