reklamı kapat

POPÜLER

Nubia Z18S
Nubia Z18S
Nubia Z18S

Çentik yok, çift ekran var; işte ortaya çıkan ilk detaylarıyla ilginç model Nubia Z18S

ZTE firmasının alt markası Nubia, bugün Z18S isimli yeni amiral gemisi akıllı telefonuyla karşımıza çıktı. Özellikle çift ekranıyla fark yaratan model, oldukça dikkat çekecek gibi duruyor. İşte ilk detaylar;

Son dönemde Amerika ile yaşadığı sorunlar ile gündemden düşmeyen ZTE, alt marka Nubia ile güzel modeller ortaya koyuyor. Özellikle geçen yıl çıkan yanlardan neredeyse çerçevesiz Z17 ile büyük ses getiren firma, bunun Z18S ile daha da artıracak gibi duruyor. Z18 ile beraber geleceği söylenen telefon, ilk olarak oldukça ince çerçevelere sahip. Bünyesinde bir ekran çentiği yer almayan cihaz, bu açıdan çağa uygun şekilde oldukça modern görünüyor. Ancak dediğimiz gibi Z18S farkını ikinci ekranıyla koyuyor. Arkasında renkli bir ekran yer alan telefon, buradan birçok işlemin halledilmesine imkan tanıyor. Bu haliyle iki telefonu bir araya getirmiş gibi duran Nubia Z18S, arka kameranın gücünü genel olarak daha kullanışlı hale getiriyor. Ön kamerası bulunmayan model, ikinci ekran ile kişilerin arka kamerayı kullanarak çok kaliteli video görüşme ve özçekim yapmasına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nubia Z18S

ZTE Nubia Z18S öne çıkabilecek bir telefon

Şu an için tam olarak ne zaman çıkacağı bilinmeyen telefon, parmak izi sensörünü yan tarafında taşıyor. Ekranı kavisli olan telefon, 3.5mm kulaklık girişini de bünyesinde barındırıyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan modelin, satış fiyatı hakkında da herhangi bir detay bulunmuyor.

İlgili Video

Çift ekranlı ZTE Axon M