reklamı kapat

POPÜLER

GRID Autosport Android

GRID Autosport için sonunda dedirten Android müjdesi [Video]

2017 yılında iOS platformu için çıkışını yapan popüler yarış oyunu GRID Autosport, sonunda, en sonunda Android tarafına da geliyor.

Advertisement

Mobil yarış dünyasında sevilen oyunlardan GRID Autosport, resmi olarak yapılan açıklamaya göre Android platformu için 26 Kasım itibariyle indirmeye açılıyor. Geliştirici Feral Interactive’in Android’e getirmesi tam 2 yıl süren oyun, çıktığında 10 dolar fiyat etiketine sahip olacak ve telefonlarda 4 GB gibi bir alan kaplayacak. Sadece Android Pie ve üstü Google, HTC, Huawei, Motorola, Samsung, LG ve Nokia gibi firmalardan gelen amiral gemisi modellerde çalışacağı aktarılan yapım, söylendiği kadarıyla destekli olmayan telefonlara Play Store üstünden yüklenemeyecek. Yukarıda yayımlanan videoda da görebileceğiniz üzere grafikleri mobil taraf için oldukça iyi (Firma konsol kalitesi diyor) olan GRID Autosport, yarış tutkunlarını fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Kişilere simülasyon ile arcade arasında bir kontrol sunacak yapım, telefonları birçok benzeri gibi direksiyon haline getirebiliyor. İstenirse elbette dokunmatik ekran üstünden de kontrol sunuluyor. Bunu birçok kişi daha çok tercih ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GRID Autosport geniş bir otomobil çeşitliliğine sahip

Bünyesinde birçok farklı yarış türü yer alan Autosport, bu açıdan kişileri monotonluğa sürüklemiyor. Çıktığında Türkiye’den de elde edileceği tahmin edilen yapım için Android tarafında artık çok az kalmış durumda.