reklamı kapat

POPÜLER

GRID Autosport
GRID Autosport
GRID Autosport
GRID Autosport
GRID Autosport
GRID Autosport

iPhone ve iPad’de konsol kalitesinde yarış keyfi: GRID Autosport [Video]

Mobil dünyada yarış oyunu denildiği zaman akla ilk olarak Real Racing geliyor. Uzun zamandır hayatımızda bulunan bu yapım, artık sağlam bir rakibe sahip. Karşınızda iOS platformuna özel Codemaster imzalı GRID Autosport.

Advertisement

Ana platformlarda 2014’den bu yana bulunan yarış oyunu GRID Autosport, artık iPhone ile iPad cihazlar için de indirmeye sunulmuş durumda. Konsol kalitesinde grafikler sunduğunu iddia eden oyun, içerisinde tam 100 adet otomobil ve 100 adet pist barındırıyor. Bana bunlar yeterli gelmez diyenlere ilginç olarak ücretsiz oyun içi satın alma seçenekleri de sunuluyor. Bu sayede pist ve araç sayısı kolayca artırılabiliyor. Simülasyon ile arcade arasında bir oynayış sunan oyun, cihazların sensörleri ya da dokunmatik butonlardan da kontrol edilebiliyor. Aynı zamanda kontrolcü desteği de bulunan Autosport, kişilere zorluk ayarını seçme şansı tanıyor. Gece yarışlarını bünyesinde barındıran yarış oyunu, kokpit için kullanım desteğine de sahip.

GRID Autosport, yarış oyunları için mobilde gelinen son nokta

Toplam 4 GB boyutu bulunan GRID Autosport, 34,99 TL Türkiye satış fiyatına sahip. Oyunu sorunsuz şekilde deneyimlemek için iPhone SE, iPhone 7 ya da daha yenisi cihaza ve iOS 11 işletim sistemine ihtiyaç var. iPad tarafında ise 2017 iPad ya da iPad Pro kullanılması gerekiyor. 6 GB boş alana ihtiyaç duyan oyun, gelecek paketler için en az 8 GB yer bırakılmasını tavsiye ediyor.

Video