reklamı kapat

POPÜLER

Grid-Autosport

GRID Autosport incelemesi

Yarış türü, oyun tarihinin ilk günlerinden bu yana bizlerle bir arada. Hiçbir zaman eskimeyen ve daima alıcısını bulan bu tür için Codemasters oyunları ayrı bir paragrafı hak etmiş. Türün ustalarından yeni bir GRID oyunuyla karşı karşıyayız

Codemasters oyunlarını TOCA, F1 ve Colin McRae olmak üzere üçe ayırmak gerekli. Arada birkaç ufak farklı oyuna kaymış olsalar da temel serilerini bunlar oluşturuyor firmaların. F1 ile adından da anlaşılabileceği üzerine Formula 1 yarışlarına odaklanırken, Colin McRae serisi ile de ralli sevenleri mutlu etti. TOCA ise bunların dışında kalan her türlü yarışı içinde barındıran bir seri oldu. Sokak yarışlarından Touring’e uzanan bu yarışlarda senelerdir mücadele veriyoruz. İlk olarak TOCA Race Driver olarak karşımıza çıkan seri ardından Race Driver: GRID’e ve son olarak da şu an olduğu gibi sadece GRID haline dönüştü (Tıpkı Colin McRae serisinin günümüzde sadece DIRT olarak isimlendirilmesi gibi). İlk GRID ile ikincisi arasına beş sene gibi bir süre koyan yapımcı firma, Autosport ile sevenlerini fazla bekletmiyor ve ikinci oyundan bir sene sonra karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“GRID Autosport incelemesi” için 3 cevap

  1. Aladdin Keykubat dedi ki:

    Ya arkadaş benim anlamadığım siz child of light gibi bir oyuna 9 küsür puan veriyorsunuz, bu oyuna tutup 6.8 veriyorsunuz. Az dengeyi bulun. Bu oyun kötü olabilir eyvallah ama kalkıp da child of light gibi bir oyuna da öyle puan verince gerçekten iyi olan yapıma kaç puan vereceksiniz? 10 üzerinden 11 mi?

  2. ananzaaa dedi ki:

    n00b

  3. ananzaaa dedi ki:

    n00b