reklamı kapat

POPÜLER

En özel versiyonlardan bir tanesine hazır olun: F1 2017 ile birlikte efsaneler geri dönüyor [Video]

Codemasters tarafından geliştirilen oyunun yeni versiyonunda efsane pilotlarıyla bir ikon haline gelmiş modeller piste geri dönüyor.

Simülasyon oyunları kullanıcılara meraklısı olduğu sınıfın deneyimini vadeden şüphesiz en önemli platformlardan bir tanesi. Her geçen yıl daha gerçekçi halen bu oyunlar sınıfının en güncel araçlarıyla karşımıza çıkıyor. Otomobil ayağında önemli oyun geliştiricilerinden birisi olan Codemasters‘ın sunduğu Formula 1 serisi her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni versiyonuyla meraklılarının karşısında olacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında sunulacak oyunun 2017 versiyonuysa seride son yılların en özel bölümlerinden bir tanesi olacak.


İlk adımda oyunla birlikte gelecek standart geliştirmelerden bahsedelim. Grafik ve deneyim anlamında yine önemli iyileştirmelerin olduğu yeni bölümde kariyer, çevrimiçi ve zamana karşı bölümlerinde iyileştirmelerin yapıldığını ilk adımda belirtmekte fayda var. Ek olarak pistlerin genel yapısını da iyileştirmeyi ihmal etmeyen Codemasters süreler başta olmak üzere gerçek hayatta değişen tüm rakamsal parametreleri de oyuna entegre etmiş durumda. Bunlara ek olarak F1 2017’yi çok daha cezbedici hale getiren en büyük etmense efsanelerin dönüşü. Son olarak 2013 yılında gördüğümüz benzerlikle Codemasters ekibi 12 adet efsane otomobili bu yıl oyunla birlikte meraklılarıyla buluşturuyor. Listeye baktığımız zaman efsane pilot Michael Schumacher‘in on silindirli Ferrari F2002‘si, Nigel Mansell‘in 1992 yılında şampiyonluk kazandığı Williams-Renault FW14B, Alain Prost ve Ayrton Senna tarafından kullanılmış 1988 McLaren-Honda MP4/4 gibi unutulmaz araçlar karşımıza çıkıyor. Diğer araçların önümüzdeki günlerde açıklanacağı F1 2017’nin ilk tanıtımını haberin ana görseli üzerinden izleyebilirisiniz

İLGİLİ HABERLER