reklamı kapat

POPÜLER

PUBG güncelleme

PUBG 5.2 güncellemesiyle gelen önemli yenilikler

PUBG 5.2 güncellemesi oyuncularla buluştu. Yeni bir sistemi dahil eden güncellemeyle beraber Çivi Kapanı da oyundaki yerini aldı.

Popüler Battle Royale oyunu PUBG, 5.2 güncellemesini getirdi. Yeni güncelleme pek çok ayrıntıyı da beraberinde getiriyor. İlk dikkat çeken detaylardan biri yeni eşya Çivi Kapanı. Araç lastiklerini patlatmak için tuzak olarak kurulabilen Çivi Kapanı, tek bir araç için kullanılabiliyor. Araç lastiğini patlatsa da araca doğrudan zarar vermiyor. Yeni güncelleme Vikendi haritasını da yeniliyor. Özellikle keskin nişancılar için yapılan bu yenilemeyle beraber oyuncular pusacak yeni alanlar bulabilir. Aynı zamanda haritada daha fazla araç belireceği de kaydedilmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni sistem PUBG Labs oyuna dahil oldu

Bu güncellemeyle beraber oyun oyuncularla yepyeni bir sistemi de buluşturmayı ihmal etmiyor. PUBG Labs, oyun içi deneysel özelliklerin tanıtıldığı ve oyuncuların geri bildirimlerinin alındığı bir alan olarak öne çıkıyor. Bu yeni sistemin ilk deneysel içeriği ise Yetenek Tabanlı Derecelendirme olarak kaydediliyor. Bu sistem oynanan her oyunu takip ederek oyuncuları puanlıyor. Yetenek Tabanlı Derecelendirme’nin Hayatta Kalma Unvanı sisteminden farklı olduğu belirtilmiş. Güncellemenin dikkat çeken bir diğer özelliği de Yol Noktası sistemi. Artık arkadaşlarınızın ilerlemesi için haritada dört adet yol noktası işaretleyebilir ve bir rota oluşturabilirsiniz. Oynanış açısından da yeni iyileştirmeler yapan oyun; oyunculara daha keyifli bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Oyunun 5.2 güncellemesiyle ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GRID Autosport için sonunda dedirten Android müjdesi

İLGİLİ HABERLER