reklamı kapat

POPÜLER

iOS 13.3 kablosuz kulaklık Apple Powerbeats3

iOS 13.3 kodlarında bulunan yeni Apple kablosuz kulaklık modeli

Teknoloji devi Apple, kablosuz kulaklık pazarındaki seçeneklerini artırıyor. Şimdi Powerbeats4 ortaya çıkmış durumda. İşte detaylar;

Apple’dan, Türkiye’de 1.999 TL fiyat etiketine sahip Powerbeats Pro sonrasında “Beats” marka bir kablosuz kulaklık daha geliyor. Başlıkta da belirttiğimiz üzere dün akşam yayımlanan iOS 13.3 kodlarında ortaya çıkan yeni model Powerbeats4, hali hazırda satışta olan Powerbeats3 üstüne gelişmiş bağlantı özellikleri yolda bulunuyor. Firmanın yeni diğer kablosuz kulaklık modelleri gibi Apple H1 çip üstüne kurulacak yani Apple cihazlar ile hızlı şekilde bağlantı kurabilecek yeni kulaklık modeli, yine kablosuz ancak yukarıdaki gibi kablo ile birbirine bağlı yapıyı kullanabilir deniyor. Butonsuz “Hey Siri” desteğine de sahip olacak Powerbeats4, yakında resmi olarak lanse edilecektir deniyor. Ancak Apple’ın bu modeli 2020’nin başına bırakma ihtimali de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Powerbeats Pro kablosuz kulaklık gerçekten güçlü bir model

Powerbeats Pro, hatırlamak adına dört farklı renk seçeneğiyle geliyor. Daha çok sporculara özel olarak hazırlanan model, kulak içi formunda olduğundan iyi bir ses yalıtımı getiriyor. Kulak etrafına geçecek şekilde hazırlandığı için spor yaparken düşmesi imkansız görünen kulaklık, şarj yetenekli bir hazneye sahip. Tere ve suya karşı dayanıklı olan Beats Powerbeats Pro, güçlü ancak dengeli bir ses kalitesi sunuyor. AirPods’ta da yer alan H1 çipiyle Apple cihazlara zahmetsizce bağlanabilen ürün, kulaklık bölümünde fiziksel kontrol butonları taşıyor. Telefon görüşmesi için de kullanılabilen Powerbeats Pro, şarj haznesi kullanılmadan 9 saate yakında bir pil ömrü sunuyor. Şarj haznesiyle beraber ise kullanım ömrü 24 saat seviyesine çıkıyor.

İlgili Video