reklamı kapat

POPÜLER

Resident Evil 3 Remake

Resident Evil 3 Remake ile efsane geri dönüyor [Video]

Resident Evil 2’nin yeniden yapımının başarısından sonra Resident Evil 3 Remake kimseyi şaşırtmamıştır diye düşünüyoruz. Jill Valentine geri dönüyor.

En sevdiğimiz serilerden olan Resident Evil, ikinci oyunun yeniden yapımının elde ettiği başarının ardından Resident Evil 3 Remake oyunuyla bizleri buluşturuyor. Geçtiğimiz günlerde sızıntıları basında yer alan oyun bizi serinin en sevilen yapımlarından birine geri götürüyor. Karakter tasarımları ise ikinci oyunun yeniden yapımında olduğu gibi hayli değişmiş. Jill Valentine yeni bir “yüze” kavuşurken kahramanın oyundaki orijinal kostümünü elde edebilmek içinse ön sipariş vermek gerekiyor. Oyun ise tek başına gelmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Resident Evil 3 Remake

Resident Evil 3 Remake beraberinde multiplayer bir oyun getiriyor

Capcom dikkatleri RE3’ten uzaklaştırmak için aslında bir süredir yeni RE oyunu olarak Resident Evil: Project Resistance’ı öne sürüyordu. Dörde bir oynanan bu çevrim içi oyunda bir kişi kötü karakteri üstlenirken dört kişi de onun planlarından kurtulmaya çalışıyor. Arkadaşlarınıza çeşitli tuzaklar ve zorluklar çıkarabileceğiniz oyun çok etkileyici olmasa da ortalama bir deneyim sunuyor gibi görünüyor. Bu oyunun RE3: Remake ile beraber geleceği açıklandı. Şimdilik ayrıca satılmayacak gibi görünüyor.

Raccoon City’e geri döndüğümüz oyunda Nemesis de bir kez daha kabuslarımızın baş kahramanı olacak. Tasarım değişimlerinden Nemesis’in de nasibini aldığını belirtelim. Yenilenen oyun 3 Nisan 2020’de PS4, Xbox One ve PC oyuncularıyla buluşacak. Oyunun bir de koleksiyonerleri memnun edecek 179 dolarlık bir sürümü olduğunu kaydedelim. Bu versiyonda Jill figürü de yer alıyor.