reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11 Galaxy Fold 2

Samsung Galaxy S11 ve Galaxy Fold 2 için en önemli tarih sızdı

Samsung Galaxy S11 ailesi ve Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon modeli tam olarak ne zaman tanıtılacak? İşte bu önemli soru cevap bulmuş gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S11 ailesi ve katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2, Samsung’a yakın sağlam kaynak Ice Universe’e göre 18 Şubat 2020 tarihinde San Franciso’da düzenlenen bir etkinlik kapsamında resmi olarak lanse edilecek. Daha önce de söylendiği gibi şubat ayında tanışacağımız yeni modeller, satışa ise mart ayının başında çıkacak gibi görünüyor. Galaxy S11 ailesi bildiğimiz kadarıyla Galaxy S11e, Galaxy S11 ve Galaxy S11 Plus modellerinden oluşuyor. Kamera, performans, ekran ve tasarım konusunda çok iddialı gelen telefonlar, fiyat konusunda Galaxy S10 ailesiyle benzer seviyede olacak deniyor. Bu açıdan bütçe dostu modellerin 2020 Galaxy A serisinde karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burada Samsung Galaxy S11 ailesi kadar Galaxy Fold 2 de çok merak ediliyor

Yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıyı benimseyecek telefonun arkasındaki çoklu kurulumun merkezinde Samsung’un yeni nesil 108 megapiksel sensörlü kamerası yer alacak deniyor. Bu kamera ve beraberinde gelecek olası telefoto kamera sayesinde 5x optik zoom seviyesine çıkış yapacak katlanabilir telefon, sızdırılan fiyat doğru ise raflardaki yerini 850 dolar gibi iddialı bir rakamdan alacak. Karşılaştırmak adına Galaxy Fold 1.980 dolara, yeni Motorola Razr 1.500 dolara, Huawei Mate X ise 2.600 dolara satılıyor.

İlgili Video