reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi dizisi tam 15 kişilik ana kadrosuyla karşınızda

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi projesinde çekim için son düzlüğe girdik. Dizinin kalabalık ana kadrosu resmi olarak açıklandı.

Yüzüklerin Efendisi dizisi için hayranlar çok uzun zamandır bekliyor. Duyurulduğu günden bu yana gelişmeleri adım adım takip ettiğimiz dizide oyuncular da bir bir kendini gösteriyordu. Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Morfydd Clark ve Maxim Baldry açıklanan oyuncular arasındaki yerini alırken ana karakter Beldor’u canlandıracak oyuncu bu ayın başında değişerek Robert Aramayo olmuştu ve dizi ekibi yine sessizliğe gömülmüştü. Bu güne kadar. Sonunda dizinin ana kadrosu resmi Twitter hesabı üzerinden açıklandı. Bu durumda çekimler için de geri sayım başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüzüklerin Efendisi dizisinin ana kadrosu

Yukarıda belirttiğimiz isimler dışında diziye dahil olan oyuncular şu şekilde: Nazanin Boniadi, Tom Budge, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers ve Daniel Weyman. Böylelikle 15 kişilik ana kadro karşımızda boy gösteriyor. Peki prodüksiyon ne zaman başlayacak? O konuda da fazla beklemeyeceğiz çünkü şubat ayında prodüksiyon artık diziyi başlatacak. Hatırlarsanız dizi için geçmişte planlanan yayın yılının da zaten 2021 olduğunu kaydetmiştik. Şimdiden 2 sezonluk onayı bulunan dizinin ilk sezonunun 20 bölüm olabileceği konuşuluyordu. Ancak bu noktada biraz şüpheliyiz. İkinci sezon onayı geldiği için 10 + 10 şeklinde bir bölünme olacağına inanıyoruz. Şubat ayında başlayacak prodüksiyonla beraber tek seferde 20 bölüm çekilmesi durumunda iki sezon arasında da uzun süre beklemeyiz belki.

Yüzüklerin Efendisi dizisi kitaplarda detaylarına çok girilmeyen İkinci Çağ’da geçiyor. İlk iki bölümü J.A. Bayona’nın yöneteceği dizinin yapımcılığını J.D. Payne ve Patrick McKay üstleniyor.

İlginizi çekebilir

Netflix imzalı Osmanlı dizisi Rise of Empires: Ottoman fragmanıyla İstanbul fethine yolculuk