reklamı kapat

POPÜLER

Arrow evreni Tom Welling Superman rolüne döndürüyor

Arrow evreni Smallville Superman’ini role döndürüyor!

Olmaz olmaz demiştik ama televizyonun en sevilen Superman aktörülerinden Tom Welling role Arrow evreni için geri dönüyor!

2001-2011 yılları arasında televizyonda yer alan Smallville dizisinde Superman rolüyle gönüllerde taht kuran Tom Welling, Arrow evreni sayesinde role dönmeye ikna olmuş gibi görünüyor. Yakın zamanda Lucifer‘da izlediğimiz aktörün Superman’i yeniden canlandırması ilk olarak Supergirl dizisiyle gündeme gelmişti. Ancak yola daha sonra farklı bir Superman’le devam edildi. Şimdi Arrow’un başlattığı televizyon evrenindeki karakterleri bir kez daha bir araya getirecek olan Crisis on Infinite Earths için Welling kamera karşısına geçecek. Birden fazla Superman’in yer alacağı Crisis on Infinite Earths’te Supergirl dizisinde izlediğimiz Tyler Hoechlin‘ın yanı sıra Brandon Routh da role dönecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arrow yaratıcıları Superman için Tom Welling’i ikna etti

Deadline‘ın haberine göre Crisis on Infinite Earths sayesinde Smallville sonrası geçen 10 yılda karaktere neler olduğunu öğrenme fırsatı elde edeceğiz. Arrow’un baş yapımcısı Marc Guggenheim bu anlaşmanın kendileri için neden bu kadar önemli olduğunu şu sözlerle anlatıyor: “8 yıllık süreçte Arrow, Smallville’in omuzları üzerinde duruyordu. Basitçe anlatmak gerekirse Smallville olmasaydı ne Arrow’u ne de Arrow’un evrenini izliyor olurduk. Crisis on Infinite Earths serisini konuşmaya başladığımız andan itibaren birinci, ikinci, hatta üçüncü önceliğimiz bile Tom’u Clark Kent rolüne geri dönmeye ikna etmekti.

The Flash, Supergirl, DC’s Legends of Tomorrow ve Batwoman’ı da dahil eden Crisis on Infinite Earths, beş bölümlük bir maceraya imza atacak. Bu mini dizi izleyicilerle Aralık 2019‘dan itibaren buluşacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home kamera arkası