reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4 filmiyle ilgili ortaya çıkan ilk bilgi kalp kıracak cinsten

Avengers: Infinity War‘un ardından herkes sabırsızlıkla Avengers 4‘ü bekliyor. Ekip filmle ilgili ser verip sır vermese de filmin özeti ortaya çıktı.

Avengers: Infinity War, izleyicilerin kalbini kıran bir sonla kapanınca, tüm gözler Avengers 4’e çevrildi. Teorilerin havada uçuştuğu yeni film için beklentiler ise hayli yüksek. Kahramanlarımızın olayları nasıl olup da düzelteceği tartışmaları havada uçuşurken, filmin ilk özeti nihayet göründü. License Global dergisinde yer alan özet ise çok detay vermese de bazı ipuçları taşıyor. License Global’ın daha önce Infinity War özetini de ilk yayımlayan yayın olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers 4’ün konusu

Dergide yer alan kısa özet ise şu şekilde: “Birbirine bağlı 22 filmin doruk noktası ve Avengers serisinin dördüncü filmi izleyicileri bu efsanevi hikayenin dönüm noktasına şahit olmaya davet ediyor. Kahramanlarımız gerçekliğin ne kadar kırılgan olduğunu ve bunu sürdürmek için bazı fedakarlıklar yapmaları gerektiğini anlayacak.

Heyecan verici özet tek bir cümleyle bile pek çok teorinin kapısını aralıyor. 2008’de yayınlanan Iron Man ile başlayan bu macerada Avengers 4’ün dönüm noktası olacağı zaten bu özetin öncesinde de açık bir şekilde görünüyordu. Karakterlerimizin gerçekliğin ne kadar kırılgan olduğunu fark etmesi, alternatif evrenler veya zaman kırılmalarına işaret ediyor. Fedakarlıklar ise yeni filmde kaybedeceğimiz kahramanların habercisi gibi görünüyor. Avengers serisinin dördüncü filmi belki bazı şeyleri yoluna sokabilir, ancak bu özetten sonra şundan eminiz ki tam anlamıyla “mutlu sona” ulaşmak şu noktadan sonra tatlı bir hayal gibi. Merakla beklenen film 3 Mayıs 2019‘da vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Infinity War fragmanı