reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War’un en havalı sahnesinin LEGO uyarlaması [İzle]

Avengers: Infinity War bol rekorlu gişe macerasına devam ederken, Infinity War projeleri de bir bir kendini internette gösteriyor. LEGO’larla yapılan stop-motion video ise filmin en havalı sahnesini yeniden canlandırıyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers: Infinity War filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Avengers: Infinity War’un en konuşulan sahnelerinden biri şüphesiz Wakanda savaşı. Her ne kadar asıl darbeyi filmin sonu indirmiş olsa da filmin en etkileyici sahnesi, kahramanlarımızın en zor duruma düştüğü anda “gökten gelen” yardımla kendini gösteriyor. Thor’un savaşa dahil olmadan önce yaptığı küçük ziyaret sonrası yeni “çekici” Stormbreaker’ı kapıp gelmesiyle şahlanan savaşta, yıldırımlar eşliğinde alana inmesi görselliği bir seviye yukarı çıkarmıştı. Tanrı oluşunu sonuna kadar hissettiren karakterimiz tek başına tüm kahramanlarımızı kurtarmıştı. En azından filmin sonuna kadar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LEGO ile yeniden

YouTuber Huxley Berg de bu sahneden en az bizim kadar etkilenmiş olacak ki bu anı yeniden yaşatmak istemiş. LEGO’lar ile stop-motion video hazırlayan YouTuber, bu etkileyici anı yeniden canlandırıyor. Huxley Berg’in YouTube kanalı ise bundan çok daha fazlasını barındırıyor. Popüler filmlerin fragmanlarını LEGO ile yeniden canlandıran YouTuber’ın bu konuda hayli başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Infinity War sahnesini haberin devamından izleyebilir, Huxley Berg’in kanalını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Video