reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Marvel

Netflix’in Marvel hayranlarını şaşırtan Avengers Infinity War özeti

Marvel’ın 2018’e damgasını vuran işi şüphesiz ki Avengers Infinity War oldu. Bu çok konuşulan film Amerika’daki Netflix’te izleyici karşısına çıkıyor. Platformun hazırladığı film özeti ise dikkatli hayranların gözünden kaçmadı.

Artık neredeyse duymayan, hatta izlemeyen kalmadı. Bu yüzden Avengers Infinity War hala gündemde kalmayı bir şekilde başarıyor. Bunun son vesilesi ise Netflix oldu. Bildiğiniz gibi bu internet platformu sadece kendi yapımlarını hazırlayıp seyircilerle buluşturmuyor. Aynı zamanda çoktan vizyondaki süresini doldurmuş filmleri, yayını tamamlanan dizileri kütüphanesine ekliyor. Böylece geç de olsa merak ettiğiniz yapımları izleyebiliyorsunuz. Kimi zaman sevdiğiniz işleri tekrar tekrar seyretmeye de yardımcı oluyor. Avengers Infinity War da Netflix’in Amerika’daki üyeleri tarafından artık seyredilebiliyor. Filmin Netflix tarafından hazırlanan yeni kısa özetinde ise şu sözler yer alıyor: “Süper kahramanlar galaksiler arası bir sosyopat olan Thanos’un tüm sonsuzluk taşlarını ele geçirip evrenin yarısını gerçeklikten silmesine engel olmaya çalışıyor”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Russo kardeşlerin çektiği filmde Thanos bir kötüden çok, kendince haklı yanları olan bir karakter gibi ele alınmıştı. Hatta kararlı ilerleyişi ve tutarlı bir amacı olması bazı Marvel hayranlarının onu desteklemesine neden oldu. Netflix’in hazırladığı özet ise onu direkt bir sosyopat olarak tanımlıyor. Bu durum da daha şimdiden sosyal medyada büyük tepki görmeye başladı. Bakalım yoğun tepkilerin ardından Netflix filmin özetini değiştirecek mi?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman