reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man 3

Marvel dünyasında Spider-Man 3 belirsizliği

Marvel stüdyoları geçtiğimiz günlerde dördüncü fazda yer alacak yapımları San Diego Comic Con’da duyurdu. Bu duyuruda Spider-Man 3 filminin yer almaması ise kafaları karıştırdı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame‘den hemen sonra vizyona giren Spider-Man Far From Home ile birlikte Marvel Sinematik Evreni’nde üçüncü faz son buldu. Dördüncü fazın nasıl şekilleneceği büyük merak konusuydu. San Diego Comic Con ile birlikte Black Widow, The Eternals, Thor Love and Thunder, Doctor Strange in the Multiverse of Madness ve Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings gibi filmler duyuruldu. Bunların yanında bir de Disney+’te yayınlanacak dizilerin yayın tarihleri belli oldu. Fakat yapılan duyuru içinde Örümcek Adam projesi yer almıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man 3 havuz problemi

Geçtiğimiz günlerde MTV‘ye konuşan Kevin Feige dördüncü fazda on bir yapım alacağını açıkladı. Fakat San Diego Comic Con’da beş film ve beş dizi projesi duyuruldu. Şimdi Marvel hayranları bahsi geçen on birinci yapımın Spider-Man 3 olabileceğini düşünüyor. Bu yapıma dair planların açıklanmamış olmasının sebebi Sony stüdyoları olabilir. Bildiğiniz gibi Örümcek Adam karakterinin hakları hala Sony’de. Projeye dair pek çok işi Marvel yürütse de filmin vizyon tarihi Sony stüdyoları tarafından belirleniyor. Marvel’ın bu sebeple Spider-Man 3’ü açıklayamamış olması fazlasıyla mümkün. Üçüncü filmin yakın gelecekte açıklanabileceği düşünülüyor. Fakat bu bir tahminden ibaret.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı