reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Türkiye’den hafta sonuna özel hediye

Xiaomi’nin Türkiye’deki kullanıcılara güzel bir haber var. Daha önce Türkiye’de sunduğu kampanyalarla adından söz ettiren Xiaomi, bu hafta sonuna özel hediye fırsatı sunuyor.

7-8-9 Aralık tarihlerinde geçerli olacak kampanya kapsamında Xiaomi akıllı telefon satın alanlara Mi Band 3 aktivite bilekliği hediye ediliyor. Kullanıcıların bu kampanyadan yararlanabilmesi için Vadi İstanbul’daki Mi Store’da gitmeleri gerekiyor.

Bir önceki modelden daha modern bir tasarıma sahip olan Mi Band 3, yuvarlak hatlarıyla dikkat çekiyor. Mi Band 2’den farklı olarak kayışın içine değil dışına çıkartılan ürün, tamamen siyah bir gövdeye ve 0,42 inçten büyüyen 0,78 inç boyutunda renksiz bir dokunmatik 128×80 piksel OLED ekrana sahip. Bağlantı noktasında Bluetooth 4.2 kullanan ve 110 mAh pili bulunan ürün, bu açıdan yüzde 50’lik bir kapasite artışı getiriyor. Yapılan değişiklikler ile cihazın ekranında gelen telefonunuza gelen metin mesajlarını okunabiliyor ya da gelen çağrılar görülebiliyor. Direkt olarak üzerinden çağrıyı sessize alma özelliği sunan bileklik, bünyesinden alarmın kapatılmasına da imkan tanıyor. Hava durumu hakkında hızlı olarak bilgi verebildiği açıklanan Mi Band 3, her türlü egzersizi kayıt altına alabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 3’ün Türkiye fiyatı ne kadar?

Xiaomi Mi Band 3’ün Türkiye fiyatı ise yaklaşık 180 TL.

İlgili Video

Xiaomi Mi Band 3’ün tanıtım videosu