reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Mi 8 Pro

Xiaomi Mi 8 Pro Türkiye’de satışa sunuldu

Merak edilen yeni akıllı telefonlardan Xiaomi Mi 8 Pro, Türkiye’de satışa sunuldu. Modelin fiyatı gerçekten oldukça yüksek çıktı.

Mi 8 SE, Mi 8 ve Mi 8 Explorer Edition yanına Mi 8 Lite ile beraber daha sonra eklenen Xiaomi Mi 8 Pro, ithalatçı garantili garantili olarak Türkiye’de satışa sunuldu. Büyük bir internet sitesinde satışa açılan telefon, 8 GB RAM ve 128 GB için tam 4.999 TL satış fiyatına sahip. Bu açıdan oldukça pahalı olduğu görülen modelin, bu fiyatla işi zor görünüyor. Şimdilik siyah rengiyle satışı yapılan telefon, çok sevilmeyen çentikli tasarımı kullanıyor. Firmanın, Snapdragon 855 işlemci ve 48 megapiksel kamera üzerine kurulan Mi 9 modeli üzerinde de aktif olarak çalıştığı biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 8 Pro şu detaylara sahip

Telefon gücünü Snapdragon 845 işlemciden alıyor. 6 GB RAM + 128 GB ve 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama seçenekleriyle gelen cihaz, çift bant GPS teknolojisini de destekliyor. 6,21 inç AMOLED 19:9 bir ekran üzerine kurulan modelin, 3.400 mAh‘lık bir pil kapasitesi bulunuyor. Arkasında 12 + 12 megapiksel çiftli kamera, önde ise 20 megapiksel kamera yer alan telefon, yüz tanıma gerçekleştirebiliyor. Şeffaf arkalı bir versiyonu da bulunan ekrana entegre parmak izi sensörlü modelin, yurt dışındaki 6 GB RAM’li versiyonu 467 dolar, 8 GB RAM’li versiyonu ise 525 dolar fiyat etiketine sahip. 

İlginizi Çekebilir

Samsung’un ilk katlanabilir akıllı telefon prototipi