reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4

Redmi Note 9 / Note 9 Pro alanlara Xiaomi Mi Band 4 hediye

Türkiye pazarının en önemli isimlerinden Xiaomi, 10. yılı nedeniyle Türkiye özelinde Redmi Note 9 / Note 9 Pro alanlara Xiaomi Mi Band 4 hediye etmeye başladı.

Xiaomi Türkiye tarafından düzenlenen kampanya ile resmi Mi Store’lardan Redmi Note 9 ya da Redmi Note 9 Pro satın alan kişilere, son indirimler ile normalde 180 TL‘ye satılan Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik modeli hediye ediliyor. Firmanın stoklarla sınırlı dediği kampanya, elbette yeni bir akıllı telefon almak isteyenler için güzel görünüyor. Ancak bunun için biraz acele etmek gerekiyor. Kısa süre önce 10. yaşının geride bırakan firma, Türkiye pazarının gerçekten en önemli isimleri arasında başı çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 hakkında bilinmesi gerekenler şöyle

Model farkını görebileceğiniz üzere bünyesinde yer alan 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran ile koyuyor. Her alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, içinde eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Logitech imzalı dikkat çeken yayıncı kamerası