reklamı kapat

POPÜLER

x-men avengers

X-Men ve Avengers’ı bir araya getiren başarılı poster çalışması

Disney’in 20th Century Fox’u satın alacağına dair haberler gündeme geldiğinden beri çizgi roman sevenlerin beklentisi aynı. Marvel çatısı altında aynı dünyada yer alan Avengers ve X-Men üyelerinin sonunda buluşmasını arzu ediyoruz. Birleşme henüz resmen gerçekleşmediği için gelecekte bu tarz projelerin olup olmayacağını henüz bilmiyoruz. Fakat Marvel hayranları şimdiden çalışmalara başladı!

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse aslında Avengers ve X-Men üyeleri çizgi romanlarda birlikte çalışıyor. Hatta kimi zaman birbirlerine karşı mücadele verdikleri bile oldu. Quicksilver ve Scarlet Witch gibi karakterler ise hem Avengers hem de X-Men üyesi olmasıyla biliniyor. Fakat sinemada bu durum farklı. Marvel’ın X-Men ve Fantastic Four’un haklarını 20th Century Fox’a satması kahramanların beyaz perdede buluşmasına engel oluyor. Fakat Disney‘in Fox’u alışı kesinlik kazanırsa bu engel ortadan kalkmış olacak.

Beklenen buluşma

erathrim20 de gelecekte yaşanmasını beklediğimiz bu buluşmadan ilham alıyor. Instagram hesabı üzerinden paylaştığı çalışmada X-Men ve Avengers dünyaları arasındaki bağı Doctor Strange’in kurduğunu görüyoruz. Sanctum Sanctorum’da açılan portaldan ilk olarak Wolverine çıkıyor. Onu karşılayanlar ise Doctor Strange, Iron Man ve Captain America oluyor. Poster çalışmasının altında ise “Evinize hoş geldiniz” sözleri yer alıyor.

İlgili video