reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M

Bütçe dostu Samsung Galaxy M modellerinden üzücü haber

Bütçe dostu Samsung Galaxy M akıllı telefon ailesi hakkında üzücü bir detay ortaya çıktı. Bunun arkasında Infinity-V ekran yer alıyor.

Samsung Galaxy M ailesi, geçtiğimiz gün ortaya çıktığı üzere önümüzdeki ay resmi olarak lanse ediliyor. Yani çok yakında tanışacağımız aile, şimdilik M10, M20 ve M30 modellerinden oluşuyor. İşte bu modellerin birçok kişiyi üzecek şekilde Infinity-V ekran üzerine kuruluyor. Buna üzücü diyoruz çünkü Infinity-V ekranda “v” şeklinde bir ekran çentiği yer alıyor. Ekran çentiğine en iyi dayanan firmalardan olan Samsung, maalesef yeni döneme hızlı şekilde giriş yapıyor. Firmanın üst seviyede ise çentik yerine ekran deliği kullanacağı biliniyor. Bu arada Galaxy M ailesine  ileride M40 ve M50 modellerini de dahil edeceği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M ailesinden şu detaylar var

Ailenin üyelerinden Galaxy M30, Exynos 7885 işlemciden ve 4 GB RAM‘den alıyor. Temel ihtiyaçlar için fazlasıyla güçlü olacak gibi duran model, 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacak. 6 GB RAM’li bir versiyonunun da olacağı tahmin edilen telefon, iki farklı renk seçeneğiyle tasarlanıyor ve kutusundan Android 8.1 ile çıkıyor. Bir diğer model Galaxy M20 gelen bilgilere göre 5.000 mAh pil ile karşımıza çıkacak. Pil ömrü konusunda sınıfı içerisinde büyük ses getirecek gibi duran telefonun arkasında çiftli kamera sistemi yer alıyor. Parmak izi sensörünün de arkada olduğu açıklanan model, 3.5 mm kulaklık girişine sahip.

İlginizi Çekebilir

Özel tasarlanan en ilginç iPhone Xs Max modeli