reklamı kapat

POPÜLER

Sportif karakter ön planda; Mitsubishi için Tokyo gösterisi zamanı

Yaklaşmakta olan fuara üç önemli modeliyle katılacağını açıklayan Mitsubishi, dikkat çeken tasarımını bir adım ileriye taşıma iddiasında.

Tokyo Otomobil Fuarı listesini hızlı bir şekilde doldurmaya devam ettiğimiz son günlerdeki hareketlilik devam ediyor. Mazda, Honda ve Daihatsu gibi modellerin ardından fuarın yerel katılımcılarından Mitsubishi için de oyuna dahil olma zamanı geldi. Organizasyona getireceği ilk projelerin detaylarını resim kaynakları üzerinden paylaşan marka, üç farklı sınıfa odaklamayı tercih etmiş durumda. Outlander PHEV ve Eclipse Cross gibi Avrupa pazarındaki kullanıcıların da aşina olduğunu modellerin yanında, Uzak Doğu pazarında sunduğu Delica D:5‘i özel olarak ele alan Mitsubishi, tasarım karakteri konusunda kendi çizgisini başarılı şekilde yansıtacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünürdeki değişimler

Değişim kapsamında, yeni jenerasyonuyla yaklaşık 2 ay önce tanıtımı gerçekleştirilen Delica D:5’in macera konusunda keyifli dokunuşlar elde ettiğini görüyoruz. Minivan ile crossover felsefesinin harmanlandığı projede, tavana dahil edilen ek yükleme alanı, paçalık ve gövde değişimlerinin dikkat çekici bir birlikteliği söz konusu. Modelin kaputunun altında ise 170 beygir güç ve 390 Nm tork üreten 2,2 litrelik dizel motoru görüyoruz. Outlander PHEV Street Sport adıyla sergilenecek olan proje ise, standart versiyonu daha agresif forma dönüştürecek. Titanyum grisi renk seçeneği, özel tasarım jant seti ve diğer ufak dokunuşlar bu amaca hizmet edecek. Eclipse Cross Street Sport projesi ise spoiler, tamponlar, marşpiyel ve 20 inçlik jant setinden oluşan geniş çaplı bir değişim söz konusu. Önümüzdeki hafta içerisinde detaylanacak olan Mitsubishi’nin hamlelerini hep birlikte göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Yeni Honda CR-V