reklamı kapat

POPÜLER

Mitsubishi

Elektrikli SUV atılımı; Mitsubishi yeni gözdesi ile Tokyo’da

Japon üretici Mitsubishi, Frankfurt Otomobil Fuarı’nın bitmesinin hemen ardından Tokyo’da gerçekleşecek fuar için elektrikli bir SUV duyuracağını açıkladı.

Mitsubishi, 24 Ekim – 4 Kasım 2019 arasında düzenlenecek 46. Tokyo Otomobil Fuarında plug-in hibrit elektrikli mini SUV konsept otomobilinin dünya prömiyerini gerçekleştirecek. Mitsubishi’nin “Drive your Ambition” marka mesajının değerlerini yansıtan elektrikli mini SUV konsept otomobil, şirketin elektrifikasyon, dört tekerden çekiş ve sürüş kontrolü alanlarındaki uzmanlığını ve teknolojilerini bir araya getiriyor. “Her arazide, her hava koşulunda benzersiz sürüş keyfi sunan elektrikli bir SUV” konseptini esas alan MMC, SUV, PHEV ve 4WD özelliklerini kombine eden yeni değerler önerecek. Otomobil, boyutları küçültülmüş ve ağırlığı azaltılmış bir plug-in hibrit EV (PHEV) güç aktarma sistemi ile elektrikli 4WD sistemine sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mitsubishi rakiplerini geçmeyi hedefliyor

Mitsubishi, elektrikli SUV ile günlük şehir içi kullanımda güvence ve emniyet hissi veren yeni bir tür sürüş deneyimi yaşatırken, her ustalık seviyesindeki sürücülere arazi koşullarındaki zorlu ve engebeli zeminlerde rahatlıkla hareket etme olanağı sunuyor. Marka böylece günümüzde bir hayli popüler olan crossover segmentine, elektrikli bir araç ile, iddialı bir giriş yapmış olacak. Hali hazırda satışta olan Eclipse Cross rakiplerine göre bir tık geride kalmıştı. Yeni model ile birlikte yeni nesil elektrikli crossover/SUV segmentinde söz sahibi olunması hedefleniyor. MMC’nin 2019 Tokyo Otomobil Fuarında sergileyeceği ürünler hakkında detaylı bilgileri LOG.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

2020 Mitsubishi PAJERO SPORT