reklamı kapat

POPÜLER

Mitsubishi

Mitsubishi merakla beklenen modelinden yeni detaylar paylaştı

Japonya’da gerçekleşecek olan fuar öncesinde otomobillerinden yeni detaylar paylaşan Mitsubishi, meraklılarının ilgisini çekmeye devam edecek.

Advertisement

Tokyo Otomobil Fuarı ile ilgili masaya kartlarını erken açan isimlerin başında Mitsubishi geliyor. Geçtiğimiz haftalarda organizasyona getireceği konsept projeden ilk detayları paylaşan marka, geri sayımın yaklaşmasıyla birlikte nispeten artık daha açık detayları servis etti. İki farklı konsept projenin merkezinde gerçekleşecek olan tanıtımlarda bizleri oldukça zengin bir standının beklediğini söylemek mümkün. MI-Tech Concept adıyla hazırlıkları gerçekleştirilen ve ipuçları listesinde çıkarılan model ise, markanın tasarım geleceğiyle ilgili çok ciddi ipuçları barındırıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mitsubishi zengin model çeşitliliğiyle geliyor

Tamamı elektrikli ve hibrit altyapı üzerine geliştirilecek olan modellerde Mitsubishi’nin MI-Tech‘i SUV sınıfında tercih ettiğini biliyoruz. Paylaşılan ikinci ipucunda yan bölümdeki çizgilerle birlikte stop lambalarının gövdeye uzanan yapısısın da net şekilde görmek mümkün. Madalyonun kokpit kısmından gelen detaylar da bizleri oldukça fütüristik çizgilerin beklediğine işaret ediyor. Eğer büyük bir değişiklik olmaz ise markanın otonom teknolojileriyle ilgili de önemli bilgiler alacağız. Motor altyapısıyla ilgili gelen ilk bilgilerde ise dört farklı ünitenin bir araya geldiği reçeteden bahsediliyor. Teknik detay kısmı ise henüz netlik kazanmış değil. K-Wagon ve eK Cross gibi farklı sınıflarda seyreden modellerin yer alacağı yeni gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.