reklamı kapat

POPÜLER

LG Tone+ Free kablosuz kulaklık

LG’den temizlik özelliğiyle dikkat çeken kablosuz kulaklık

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, kısa süre önce temizlik özelliğiyle dikkat çeken ilginç bir kablosuz kulaklık tanıttı. LG Tone+ Free görücüye çıktı.

Kablosuz kulaklık modellerinin sayısını gün geçtikçe artıyor. Sürekli olarak fark yaratmaya çalışan yeni ürünler tanıtılıyor. İşte bu noktada LG, yeni modeli Tone+ Free ile alanda fark yaratmayı başaran bir model ile karşımıza çıkarıyor. Bu modelin en büyük özelliği kendisini temizleyebiliyor olması. Beraberinde şarj özellikli bir hazne taşıyan kulaklık, bu haznede bir UV ışık sistemi barındırıyor. Bu ışık kulaklık şarj olurken üzerindeki bakterileri öldürüyor. Daha önce sanıyoruz bir benzerinin olmadığı bu altyapı, kulak sağlığı için gerçekten güzel görünüyor. İki farklı renk seçeneği bulunan kablosuz kulaklık, akıllı telefonlar ile Bluetooth üzerinden haberleşiyor. IPX4 sertifikasıyla suya karşı dayanıklı olan LG Tone+ Free, kulak için formunda olduğundan yüksek yalıtım getiriyor. Üzerindeki dokunmatik yüzeyden Google Assistant etkileşimi getiren ve telefon görüşmesi için de kullanılabilen model, tek başına 6 saat pil ömrü sunuyor. Burada şarj ünitesinin ne kadarlık bir ekstra şarj getirdiği açıklanmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Tone+ Free kablosuz kulaklık ilginç görünüyor

İlk olarak Güney Kore’de satışa sunulacak modelin, açıklandığı kadarıyla 215 dolar gibi ucuz olmayan bir fiyatı bulunuyor. Meridian desteğiyle ses kalitesinin yüksek olduğu modelin yakında Türkiye gibi pazarlara da geleceği tahmin ediliyor. Ancak bunun için bir tarih verilmiyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Razer’ın ilginç yayıncı mikrofonu