reklamı kapat

POPÜLER

LG TONE Free FN7 kablosuz kulaklık

LG’den kendini temizleyebilen yeni kablosuz kulaklık modeli

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, korona döneminde kendini temizleyebilen yeni bir kablosuz kulaklık modeli daha tanıttı. LG TONE Free FN7 geldi.

Koronavirüs döneminde kullandığımız kişisel elektronik ürünlerin temizliği büyük önem arz ediyor.  İşte bu konuda bir adım daha atan LG, yeni kablosuz kulaklık modeline kendisini temizleme özelliği koymuş durumda. Benzer bir modeli daha önce de tanıtan firma, LG TONE Free FN7 ile temiz bir müzik deneyimi getiriyor. Bu ürün LG’nin yenilikçi UVnano şarj kutusu ile birlikte satılıyor. Firmadan gelen bilgiye göre yapılan çalışmalar, kulak içi kulaklıkların mutfak kesme tahtasından daha fazla bakteri barındırabildiğini ve potansiyel kulak enfeksiyonlarına yol açtığını gösteriyor. Dahili ultraviyole ışığı kullanan LG’nin ince şarj kutusu, E. coli ve S. aureus2’nin yüzde 99,9’unu toksik olmayan, hipoalerjenik silikon kulak jelinden3 ve iç bölümünden temizleyerek dinleyicilerin kulaklarının daha hijyenik olmasını sağlıyor. Bu da gerçekten içinde bulunduğumuz durumda çok önemli görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG TONE Free FN7 en hijyenik kablosuz kulaklık modellerinden

ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan kulak içi formundaki TONE Free FN7, Meridian Audio desteğiyle yüksek ses performansı sunuyor ve ANC ile 5 saat, ANC olmadan 7 saat pil ömrü getiriyor. İleride Türkiye’de de satılacağını düşündüğümüz ürünün fiyatı ise henüz açıklanmış değil.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin en yeni Mate 40 ailesi ile tanışın