reklamı kapat

POPÜLER

LG Tone Free

Kendini temizleyebilen kablosuz kulaklık: LG TONE

LG, popüler kablosuz kulaklık AirPods‘a rakip olarak geliştirdiği kablosuz kulaklığını tanıttı. LG TONE Free olarak adlandırılan kulaklık sahip olduğu özelliklerle dikkat çekiyor.

Meridian Audio teknolojisinin tercih edildiği kulaklık bir ilke de imza atıyor. Kulak içi kulaklıklardaki bakteri ve mikropları şarj ettikçe ortadan kaldırıyor. Kulaklık UV nano kılıfa sahip. LG’nin şarj kutusu dahili ultraviyole ışığı kullanıyor. Şarj kutusu E. coli ve S. aureus’nin yüzde 99,9’unu toksik olmayan, hipoalerjenik silikon kulak jelinden ve iç bölümünden temizleyerek dinleyicilerin kulaklarının daha hijyenik olmasını sağlıyor. Kutu, 5 dakika şarjla bir saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Kulaklık tam dolu pille 6 saate varan kullanım olanağı sağlıyor.  UVnano şarj kutusu ise, 3 tam şarj sağlayarak bu süreyi 18 saate kadar çıkartıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG kulaklıkta imzası bulunan Meridian’den açıklama

Meridian Audio CEO’su John Buchanan, “Birikmiş tüm uzmanlığımızı, bu yeni LG TONE Free ürün yelpazesi için sağlam bir kimlik yaratmak için kullandık. İster evde, ister arabada, işe giderken ya da spor salonunda olsun, yeni LG TONE modelleri, dünyanın her yerindeki tüketiciler için ses inovasyonu ve performansında ileriye doğru atılmış bir adımdır. Bu yeni ürün, tüketicilerin her yerde, uygun ve yüksek kaliteli dinleme deneyimi talebini karşılıyor” dedi.

Yeni LG TONE Free, suya, yağmura ve terlemeye karşı koruma sağlamak için IPX4 sertifikasıyla geliyor. Siri ve Google Asistan sesli asistanlara da destek veren kulaklıkta dokunmatik kontrol de yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede ses seviyesini dokunarak değiştirebiliyor. Her iki LG TONE Free modeli önümüzdeki aylarda Avrupa’da satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!