reklamı kapat

POPÜLER

Mitsubishi L200

Mitsubishi’den yeni yıla özel kampanya

Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi Eclipse Cross ve Mitsubishi L200 modellerinde özel satış kampanyalarına devam ediyor.

Temsa Motorlu Araçlar, yeni yıla özel kampanyasıyla Mitsubishi Motors’un coupe SUV otomobili Eclipse Cross’u satın alacaklara 17.500 TL’ye varan indirim ve 2018 pick-up segmentinin en çok satılan aracı L200 alacaklara ise “15.000 TL’ye varan indirim ve 127.000 TL’den başlayan fiyat avantajı sunuyor. Şehir hayatında modern çizgilerle var olmak isteyenler Eclipse Cross’a, dayanıklı gövde yapısı ve üstün manevra kabiliyetiyle her arazide üstün performans isteyen pick-up meraklıları ise L200’e 31 Ocak 2019’a kadar, avantajlı fiyatlarla sahip olabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mitsubishi Motors’un yeni jenerasyon otomobillerinin ilki olan yeni coupe SUV modeli Eclipse Cross, dikkat çekici tasarımı, gelişmiş ileri güvenlik özelliklerine sahip sürüş dinamikleri ve sürücünün yoldan gözünü ayırmadan yönetebildiği akıllı telefon fonksiyonlarını kullanmasına olanak sağlayan Smartphone Link Display Audio sistemi gibi yüksek teknolojili donanımı ile öne çıkıyor. Eclipse Cross, markanın 40 yıllık SUV uzmanlığı, 4×4 geçmişi ve All-Wheel-Control (S-AWC) teknolojisinden güç alıyor.

En çok satan pick-up Mitsubishi L200

Mitsubishi Motors’un yetmiş yıllık pick-up teknolojisi ile tasarlanan L200, yüksek donanım seviyesi ile ekonomik yakıt tüketimi ve kolay manevra kabiliyetiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Bir pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine de sahip. RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda rahatlıkla yol alıyor.  L200’lerin 6 farklı donanım versiyonu bulunuyor. 2018 pick-up segmentinin en çok satılan aracı Mitsubishi L200 ile Temsa Motorlu Araçlar, pick-up kategorisinde rekabetçi pozisyonunu koruyor.

İlginizi çekebilir

SUV ailesine en küçük üye geldi: Jaguar E-Pace