reklamı kapat

POPÜLER

Dora and the Lost City of Gold

Şaşırtıcı Dora and the Lost City of Gold fragmanı [Video]

Nickelodeon kanalının meşhur çizgi filminden uyarlanan Dora and the Lost City of Gold ilk fragmanıyla karşımıza çıkıyor ve bizleri şaşırtmayı başarıyor.

Dora the Explorer ismi size az da olsa tanıdık geliyor mu? Bunun nedeni bir dönem bu kahramana Nickelodeon kanalında denk gelmeniz olabilir. Vahşi doğayı keşfeden ve bu keşif sırasında izleyicilere yeni şeyler öğreten Dora şimdi beyaz perdeye taşınıyor. Artık karşımızda genç kızlık çağında farklı bir Dora var! Karakterin bu yeni ve farklı haline Isabela Moner hayat veriyor. Ona annesi ve babası rolünde Eva Longoria ile Michael Peña eşlik ediyor. Benicio Del Toro ise sesiyle boy gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dora and the Lost City of Gold için paylaşılan ilk fragmana baktığımızda Dora’nın doğayı keşfetmeyi seven, her an her şeye hazırlıklı ve enerji dolu bir genç olduğunu görüyoruz. Onun bu keşfetme aşkı anne ve babasının mesleğinden geliyor. İkili altın kaplama antik bir şehri bulmak üzere harekete geçtiğinde, kızları Dora’yı Los Angeles’ta bir okula gönderiyor. Bu sayede onu güvende tuttuklarını düşünüyor. Fakat peşlerinde olan adamlar için bu kızlarını daha kolay bir hedef haline getiriyor. Dora okula ayak uydurmaya ve arkadaş edinmeye çalışırken bir anda kendini yeniden vahşi doğada buluyor. Üstelik bu sefer yalnız değil, yeni arkadaşları da yanında.

Yönetmenliğini James Bobin’in üstlendiği Dora and the Lost City of Gold’un vizyon tarihi 2 Ağustos. Filmin ilk fragmanını haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.