reklamı kapat

POPÜLER

instagram için poz verme uygulaması

Instagram için “like” garantili poz verme uygulaması

Instagram gönderilerinde düzgün fotoğraflar elde edebilmek için fotoğrafı çeken kişinin yönlendirmesi büyük önem taşıyor. Neyse ki bunu fotoğrafı çeken kişi yerine yapan bir uygulama var.

Instagram fotoğrafları çekerken sizi yönlendirecek çok yakın bir arkadaşınız yoksa o an hiç tanımadığınız birinden fotoğrafınızı çekmesini isteyebilirsiniz. Ancak bu senaryoda işler çoğu zaman istendiği gibi gitmiyor. Çünkü doğru pozu bulana kadar zaman zaman vakit harcamak gerekebiliyor ve bir yabancıdan bunu talep etmek çok da kolay olmuyor. Neyse ki bu durumlar için geliştirilmiş bir uygulama mevcut. SOVS ya da açılımıyla Someone Very Special (Çok özel biri) uygulaması fotoğrafı çeken kişiye tam olarak nasıl bir kare istediğinizi gösteriyor. Uygulamanın mantığı oldukça basit, sunulan alternatifler arasında bir poz seçiyorsunuz ve uygulama da bunu beyaz çizgilerle taslak şeklinde ekrana yansıtıyor. Fotoğrafı çeken kişiye ise sizi o taslağa düzgünce yerleştirmek kalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdilik sadece iOS’te

Uygulama ne yazık ki şimdilik sadece iOS kullanıcılarının indirmesine sunulmuş durumda. Uygulamanın iki farklı versiyonu bulunuyor. Biri ücretsiz olan SVOS2. Ancak SVOS2 sadece grup fotoğrafları barındırıyor. Yani ikili, üçlü taslaklara yer veriliyor. Ücretsiz uygulamada uygulama içi satın alımlar bulunuyor. Ana uygulama SVOS ise 6,99 TL fiyatla geliyor. Burada tekil kareler çekilebilmesi için bazı taslaklar yer alıyor. Ücretsiz versiyonu buradan indirebilirsiniz. Ücretli versiyon haberin devamındaki uygulama kutucuğunda yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Instagram’ın Hikayeler özelliği için sunduğu yenilik