reklamı kapat

POPÜLER

Instagram

Instagram hikaye tasarımlarıyla etkileşimi artıracak uygulama

Instagram hikayelerinizi ve gönderilerinizi çok daha profesyonel ve güzel bir şekilde tasarlamanız mümkün. Canva’nın Stories and Video Maker uygulaması bu alanda en iyilerden.

Günlük aktif 500 milyonun üzerinde kullanıcısı olan Instagram platformundaki etki alanınızı artırmak istiyorsanız, işe gönderilerinizi çok daha şık ve profesyonel bir hale getirmekle başlayabilirsiniz. Platform için sunulan sayısız hikaye ve gönderi taslağı uygulaması arasından öne çıkanlardan biri ise Canva’nın Stories and Video Maker uygulaması. Bu uygulamanın en güzel yanı zengin taslak kütüphanesinin ötesinde sundukları. Canva size sadece taslak sunmuyor, o taslaklarda hatırı sayılır oynama yapabileceğiniz özgür bir alan tanıyor. Üstelik bunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram için etkileyici tasarımlar

Taslaklar üzerine kendi çektiğiniz fotoğrafları koyabileceğiniz gibi 1 milyonu aşkın görsel arasında da seçim yapabiliyorsunuz. Gönderinizi hazırlarken arka plan renginden kullanılacak fonta kadar seçim yapabiliyor, yazıların yerini değiştirebiliyor ve tasarım üzerinde ufak oynamalar gerçekleştirebiliyorsunuz. Hatta görseliniz için uygulama içinden filtre dahi seçebiliyorsunuz. Instagram hikayelerinde fotoğrafı yayınlamadan önce küçük bir videoya dahi dönüştürebilir, fotoğrafın ekranda açıklamasıyla beraber belirme şeklini seçebilirsiniz. Hatta doğrudan video da ekleyebilirsiniz. Hayli kapsamlı ve detaylı seçenekler sunan uygulama sadece kişisel değil, profesyonel kullanımlarda da fark yaratıyor. iOS ve Android uygulaması bulunan servise aynı zamanda tarayıcıdan da ulaşmak mümkün. Android uygulamasında ve tarayıcı tarafında farklı tasarımlar için de çözüm sunduğunu ve biraz daha kapsamlı olduğunu belirtelim. Buradan tarayıcı kısmına ulaşabilir, haberin sonundaki kutucuktan uygulamayı Android ve iOS için indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Instagram’ın hikayeler için getirdiği Sohbet çıkartması

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 252,6 MB
  • Yükle App Store