reklamı kapat

POPÜLER

Instagram hikayeleri için uygulama

Instagram hikayelerini etkileyici hale getiren uygulama [İndir]

Her gün 500 milyon aktif kullanıcı tarafından ziyaret edilen Instagram hikayeler özelliğinde paylaştığınız fotoğrafları daha güzel kurgulamak mümkün.

1 milyarın üzerinde kullanıcısı bulunan Instagram, en popüler sosyal ağlardan biri. Hikayeler kısmı da çok sevilen uygulamanın bu özelliği, “en çok kullanılan” yetenekleri arasında. 24 saatliğine profilinizde görünecek fotoğraflar paylaştığınız hikayeler özelliğindeki paylaşımları ise üçüncü parti uygulamalarla daha etkileyici hale getirmek mümkün. O uygulamalardan biri de Lavila. Bir fotoğraf çekme uygulaması olmayan Lavila’nın asıl amacı gerek hikayeler için gerek gönderiler için fotoğraflara göze hoş görünen bir tema sağlamak. Böylelikle daha etkileyici paylaşımlara imza atabilir, etkileşimi de artırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram hikayelerdeki paylaşımları “güzelleştirme”

Uygulama oldukça basit dinamikler üzerine çalışıyor. Uygulamayı indirdikten sonra, içerisindeki taslak kütüphanesinden beğendiğinizi seçiyor ve düzenlemeye başlayabiliyorsunuz. Instagram’da kullanılanlardan farklı bir fonta sahip olan Lavila uygulamasında taslaklara yazı da ekleyebiliyorsunuz. Uygulamada ücretsiz olarak ne yazık ki sadece iki taslak bulunuyor. Bunun dışındaki diğer tüm taslaklara “aylık abonelik” sistemiyle ulaşabiliyorsunuz. 1 aylık aboneliği 15 TL’den başlayan uygulamada 6 aylık ve 1 yıllık planlar bulunuyor. Bu diğer iki plan da 75 TL ve 135 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Uygulamanın bazı eksik yönleri de mevcut tabii. Örneğin sadece tek bir tip font sunuluyor. Aynı zamanda ne yazık ki taslakların arka planını da değiştiremiyorsunuz. Öte yandan uygulamada Türkçe dil desteğinin sunulduğunu belirtelim. Ağırlıklı olarak Instagram için geliştirilen uygulama ne yazık ki sadece iPhone’lar için indirilmeye sunulmuş durumda. Haberin sonundaki uygulama kutucuğundan Lavila’yı indirip deneyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Instagram hikayelerine Sohbet çıkartması ekleme

  • Fiyat Ücretsiz (uygulama içi satış)
  • Boyut 30 MB
  • Yükle App Store