reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filmindeki büyük Game of Thrones spoilerı

Hızlı ve Öfkeli dünyasında geçen Hobbs & Shaw filmi sonunda izleyici karşısına çıktı. Fakat bu filmin hiç beklenmedik bir noktasında can sıkabilecek bir Game of Thrones spoilerı yer alıyor.

Orijinal ismi Fast & Furious Presents Hobbs & Shaw olan filmde Dwayne Johnson, Jason Statham, Vanessa Kirby ve Idris Elba gibi başarılı isimler bir araya geliyor. Luke Hobbs ve Deckard Shaw ikilisi birlikte çalışmaya mecbur kalarak birlikte yeni bir maceraya adım atıyor. Filmin en büyük sürprizlerinden biri ise Ryan Reynolds‘ın hayat verdiği Ajan Locke oluyor.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filmindeki gereksiz Game of Thrones detayı

Filmin son sahnelerinden birinde Ajan Locke yeniden ortaya çıkıyor ve bir sonraki filmin hikayesi için temel yaratıyor. Fakat bunu yaparken bir yandan ortada hiçbir sebep yokken Game of Thrones’un finalini açık ediyor. Teröristlerle mücadele eden Locke ikinci bir virüsün olduğunu haber vermek için Hobbs’u arıyor. Bu sahnede bir anda Game of Thrones’un finalinden şu sözlerle bahsediyor: “Jon Snow halasıyla birlikte oldu ve üstüne bir de onu öldürdü”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşin can sıkıcı yanı, sahnenin böyle bir referansa veya göndermeye ihtiyaç duymuyor olması. Fakat Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filminin senaristleri hikayeye yakın zamanda gerçekleşen bir popüler kültür referansı eklemek istemiş gibi görünüyor. Yine de onların bu çabası Game of Thrones finalini izlemeyen hayranları fazlasıyla kızdıracak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı