reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone Xs iPhone Xs Max

Apple’dan yeni iPhone’lar için sürpriz plan

Teknoloji devi Apple, iPhone satışlarında sorunlar yaşıyor. Firma özellikle birçok rakibi gibi Çin’de sıkıntı çekiyor. Bu sıkıntıların önüne iPhone Xs ve Xs Max için eklenecek yeni bir renk seçeneğiyle geçilmesi hedefleniyor.

Apple, iPhone Xs ve Xs Max için kırmızı renkli PRODUCT(RED) modellerini satışa sunmadı. 2018 modellerinden sadece iPhone XR’da kırmızı renk seçeneği sunan firma, bunun yakında değiştirecek gibi görünüyor. Çin’deki düşen satışları düzeltmek isteyen firma, bunun için PRODUCT(RED) markası taşımayan kırmızı renkli iPhone Xs ve Xs Max modellerini satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu ay içerisinde satışa sunulacak modeller, gerçekten satışları artırılabilir deniyor. Çünkü kırmızı renk seçeneği kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor ve talep görüyor. Çin’den sonra diğer bölgelere de geleceği söylenen kırmızı iPhone Xs ve iPhone Xs Max modelleri, şimdiden büyük merak uyandırıyor. iPhone X’a da PRODUCT(RED) altında kırmızı renk sunmayan firma, yeni modeller öncesinde elindeki stoğu azaltmanın yolunu bulmuş gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 iPhone modelleri de geliştiriliyor

Kısa süre önce yayımlanan habere göre 2019 iPhone ailesi de 2018 gibi üç farklı modelden oluşuyor. Bunların sırasıyla 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XI Max, 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XI ve 6,1 inç OLED ekranlı iPhone XR (2019) olduğu söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en renkli modeli XR için hazırladığı reklamlardan